13 Жовтня 2017 | 1050

Представник фонду Порошенка відвідала кам’янецькі школи

11 жовтня до Кам’янця-Подільського завітала делегація з питань вивчення розвитку інклюзивної освіти в закладах міста у складі  провідного фахівця по роботі з регіонами Благодійного фонду Порошенка – Аліни Мельник та заступника начальника обласного Департаменту управління освіти  і науки Тетяни Дупляк.

Як інформує прес-служба міськради,  гості відвідали навчальні заклади міста, зокрема НВК №3 та ЗОШ №12, з метою вивчення процесу переобладнання шкільних бібліотек у медіатеки.

Також представники фонду вивчили роботу даних навчальних закладів з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, зокрема, відвідали сенсорно-розвивальні кімнати, кабінети корекційних педагогів, ознайомились з матеріально-технічним забезпеченням.
«Схвальні відгуки адміністрації шкіл отримали щодо організації у закладах роботи з питань створення позитивної внутрішньої психологічної атмосфери, яка сприяє успішній реалізації завдань навчання учнів з особливими освітніми потребами», – йдеться у повідомленні прес-служби.

fond1

З 1-го вересня НВК№3 є пілотною школою по впровадженню Нової української школи. Гості завітали на інтегрований урок, де учні вчились грати на музичних інструментах і створювати спільний оркестр.
Аліна Мельник щиро подякувала управлінню освіти і науки, всім педагогам колективу, міській владі за належну організацію роботи шкіл, у яких здійснюється навчання учнів з особливими освітніми потребами, додають у міськраді.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

14
0

Поділитися з друзями:

реклама