19 Липня 2017 | 1035

Посол Франції передала кам’янецьким саперам спорядження на майже 4 млн

Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон у вівторок, 18 липня, передала саперам Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України, що дислокується у Кам’янці-Подільському, захисне спорядження для проведення розмінування.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

«Посол передала донорську гуманітарну допомогу від уряду Франції. Зокрема, українські сапери отримали 25 комплектів костюмів для розмінування Protecop, 25 шоломів з захисним забралом Visorv50 та 10 пар спеціального взуття Matramines на загальну суму 3,7 мільйонів гривень», – йдеться в повідомленні.

Дипломат також повідомила про можливість проходження франкомовними українськими саперами стажування в підрозділах збройних сил Французької Республіки.

Заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк подякував за моральну підтримку, дорадчу та гуманітарну допомогу, яку здійснює уряд Франції.

«У 2015 році представники збройних сил Франції проводили заняття з нашими військовослужбовцями щодо виявлення саморобних вибухових пристроїв. Сьогодні ми отримали дуже необхідне захисне спорядження, яке буде використано під час гуманітарного розмінування територій», – зазначив він.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
0

Поділитися з друзями:

реклама