Перший день відкриття ринків після карантину (Фотозвіт)

Вчора, 30 квітня, на засіданні виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради було прийнято рішення про відкриття ринків з 1 травня за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Що ж передбачають такі заходи?

  • Продавців та покупців мають пускати на територію ринку лише за наявності маски та проходження температурного скринінгу;
  • на кожному вході чи в’їзді на ринок має бути антисептик, а присутність покупців вимірюється з розрахунку одна людина на 10 метрів квадратних;
  • кожні три години мають дезінфікувати контактні поверхні, а в кінці робочого дня має проводитися прибирання та дезінфекція усіх приміщень;
  • відстань між торговими ятками продавців має бути не меншою, аніж три метри.
  • між покупцем і продавцем має бути захисний екран;
  • відвідувачів мають інформувати відвідувачів щодо встановлених обмежень, яких необхідно дотримуватись.

Яка ж ситуація на ринках Кам’янця-Подільського у перший день офіційного відкриття після карантину?

Ринки працюють на один вхід і один вихід, за цим слідкують співробітники ринку. На вході у центральний ринок відвідувачам та продавцям вимірюють температуру, але, звичайно, не усім. Також обробляють руки антисептиком. На гуртовому ринку обмежились лише антисептиком.

Окремі підприємці обладнали свої місця захисними екранами, але теж не усі.

Продавців, які здійснюють торгівлю на загальних прилавках, просять накривати товар плівкою.

Нагляд за дотриманням  протиепідемічних заходів здійснюють працівники Держпродспоживслужби.

Станом на 8:30 на роботу вийшло близько 30 підприємців, – повідомив журналістам Vdalo.info директор ринку Сергій Чернявський. – Багато хто з підприємців вирішив не виходити до офіційного завершення карантину. Невелика кількість продавців пояснюється і відсутністю транспортного сполучення між селами та містом; не курсує й автобус, який здійснював перевезення пенсіонерів.

Щодо режиму роботи, ринки працюватимуть з 8:00 до 16:00 щодня, окрім двох санітарних днів (понеділок і п’ятниця); для ринку «Династія» це понеділок і четвер.

Що стосується промислових ринків, міський голова Михайло Сімашкевич зазначив:

Якщо впродовж тижня ситуація з COVID-19 буде стабільною, а робота продуктових ринків буде організована відповідально, то розглянемо і питання відкриття промислових.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

37
79

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: