27 Вересня 2022 | 127

Огляд популярних препаратів для усунення болю в горлі

Сезон застуди, а також ГРВІ розпочався. Саме тому величезна кількість людей звертається за консультацією до сімейних лікарів. Під час застуди виникає нежить, а також кашель, біль у горлі, або навіть повна втрата голосу. В такому випадку рекомендується вживати ліки, які допомагають усунути біль у горлі, а також зменшити запалення.

Різновиди ліків, що використовують для лікування горла

У продажу є декілька різновидів препаратів, що відрізняються своїм складом та дією. Найчастіше використовують антисептичні ліки від горла у вигляді спреїв, які потрібно розпиляти на слизову оболонку горла. Таким чином, маленькі крапельки покривають поверхню горла та дозволяють зменшити больові відчуття. В основі таких препаратів лежить використанням лікарських рослин, а також антисептиків, що не дозволяють бактеріям розмножуватися на поверхні слизової оболонки. До таких препаратів можна віднести Інгаліпт.

Види препаратів від болю в горлі:

  • Використовують ліки з високим вмістом антибіотиків. Але їх призначають лише у тому випадку, якщо людина хворіє на ангіну, або серйозні ускладнення після звичайної застуди. Якщо на поверхні горла немає патогенних мікроорганізмів, використовувати такі ліки не варто.
  • Одним з найбільш популярних препаратів на ринку вважають Орасепт. Це приємний на смак спрей, який дозволяє повністю прибрати неприємні відчуття.
  • Щоб зменшити біль у горлі, використовують льодяники, а також спеціальні таблетки, які розсмоктуються. Вони можуть містити у своєму складі лікарські рослини, а також бджолиний віск.

Чим лікувати запалення горла?

Нестероїдні протизапальні препарати вживають для зниження температури та больових відчуттів. Вони також можуть відпускатися у вигляді спрея, або розчинів та таблеток для розсмоктування. Головне завдання – це зменшити почервоніння, запалення. Якщо ви не знаєте, що стало причиною болю в горлі, то краще використовувати комбіновані препарати, які містять у собі одразу декілька діючих речовин. Це можуть бути антисептики, екстракти рослинних трав. Досить ефективними для лікування фарингіту вважають зрошення поверхні слизової оболонки горла розчинами лікарських трав. Це можуть бути відвари трав шавлії, або квітів ромашки.

Але варто розуміти, що регулярне використання льодяників з антисептиками може знижувати місцевий імунітет, збільшуючи кількість захворювань за сезон. При серйозних захворюваннях горла, під час ангіни, використовують декілька препаратів у складі комбінованого лікування. У такому разі доведеться використовувати не лише місцеві антисептики, але й антибактеріальні препарати, які борються з патогенними мікроорганізмами.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама