28 Вересня 2017 | 1304

Назад у ХVII століття: чим дивуватиме фестиваль живої історії «Schola militaria»

Фестиваль живої історії «Schola militaria» пропонує цьогоріч оновлену програму, насичену реконструкторськими подіями, пізнавальними лекціями та екскурсіями . Захід проходитиме з 29 вересня по 1 жовтня у Старому замку.

«Відмінність цьогорічного фестивалю від попередніх у тому, що на «Schol’і militaria-2017» ми поєднаємо історичну реконструкцію та музей. До нас завітає більше сотні учасників. Загалом, це середньостатистична кількість реконструкторів на типових європейських фестивалях», – цитує директора історичного музею-заповідника, голову міського військово-історичного товариства Олександра Зарембу прес-служба міської ради.

За словами організатора фестивалю, традиційно свої реконструкторські можливості демонструватимуть «Курінь Печерської сотні» (Київ, Львів), «Мушкетери Виговського» (Одеса, Київ), «49 орта джамаат» (Київ), Кам’янець-Подільське військово-історичне товариство, гості з Польщі. А також вперше планується приїзд реконструкторів з Великобританії. Британці мають намір продемонструвати показові виступи по тактиці пікінерських підрозділів.

Уся програма фесту розділена на два блоки: реконструкторський і пізнавальний. До першого увійдуть 4 паблік дисплеї (презентації) груп історичної реконструкції з коментарями ведучого, змагання мушкетерів та пікінерів, маневри та церемоніал піших підрозділів залоги, змагання в стрільбі з луку.

Другий блок заходів наповнять екскурсії по табору учасників для всіх бажаючих, робота ремісничого містечка, виставка предметів археології з розкопок в Старому місті, дитячий майданчик для юних мушкетерів, лекції та майстер-класи.

Доповнить програму виступ відомого лірника, кобзаря і бандуриста Тараса Компаніченка. Варто зазначити, що вхідна плата на період проведення фестивалю до Старого замку не зміниться.

22051288_2015248638757202_8878410803999594529_o

Фото: Ірина Пустиннікова

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

15
3

Поділитися з друзями:

реклама