23 Березня 2017 | 506

На потреби Збройних сил планується передати 23,5 га землі поблизу Кам’янця

Голова Хмельницької облдержадміністрації Олександр Корнійчук надав дозвіл Міністерству оборони України на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок у натурі (на місцевості) державної власності (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення) загальною площею 23,5 га.

Землі державної власності будуть призначені для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України.

Про це з посиланням на розпорядження очільника області повідомляє НГП.

Мова йде про 4 гектари, що знаходяться за межами населених пунктів на території Завальської сільської ради Кам’янець-Подільського району і 19,5 га – за межами населених пунктів на території Рудської сільської ради.

Варто зазначити, що декілька років тому у селі Руда розташовувалась військова частина №36. Всі приміщення та будівлі були законсервовані. Наразі майже все майно розікрали.

Газета «Ключ» у 2012 році повідомляла на території військового містечка №36 зокрема було розібрано невстановленими особами будівлю-склад паливо-мастильних матеріалів, у зв’язку із чим військовою прокуратурою Чернівецького гарнізону в інтересах держави було заявлено позов до військової частини А0264 про стягнення заподіяних державі збитків на суму 7 тис. 466 грн.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
2

Поділитися з друзями:

реклама