21 Грудня 2017 | 905

На Кам’янеччині затвердили склад госпітальної ради (список)

Голова Хмельницької облдержадміністрації Олександр Корнійчук затвердив госпітальні ради у складі делегованих представників учасників Хмельницького, Шепетівського та Кам’янець-Подільського госпітальних округів.

Відповідне розпорядження від 14 грудня оприлюднено на сайті ОДА.

Зазначається, що обласному департаменту охороні здоров’я доручено організувати проведення перших засідань госпітальних рад протягом двох тижнів від їх утворення.

реклама

У повноваження госпітальних рад входитиме: реорганізація і перепрофілювання закладів, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу в межах госпітального округу; визначення перспективних закладів охорони здоров’я; призначення та звільнення керівників закладів охорони здоров’я комунальної власності, що знаходяться в межах госпітального округу; визначення трансфертів між бюджетами учасників госпітальних округів для фінансування медичних програм, пише НГП.

8

9

10

Як відомо, 19 жовтня Верховна Рада схвалила медичну реформу в Україні – проект Закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів.

Вказаний законопроект є базовим для медичної реформи. Зокрема, у ньому передбачено гарантований пакет послуг і лікарські засоби за рахунок державного бюджету для громадян України. Зокрема, за рахунок держави будуть оплачувати надання екстреної, первинної та паліативної медичної допомоги. Ще однією новацією є зміна принципу фінансування – замість витрат на «ліжко-місце» тепер використовуватимуть принцип «гроші ходять за пацієнтом».

У МОЗ планують, що за кожного пацієнта сімейному лікарю буде нараховано 370 гривень. За малих дітей та людей похилого віку – платитимуть удвічі більше. Але не вся ця сума йтиме до лікаря.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: