28 Лютого 2018 | 467

На Хмельниччині представили литовський електронний сервіс охорони здоров’я

З 1 квітня 2018 року в Україні має запрацювати електронний реєстр пацієнтів. З цього приводу 27 лютого Хмельниччину відвідала делегація з Литви. Представники литовської ІТ-сфери привезли свої розробки електронної системи охорони здоров’я. На батьківщині вони займалися впровадженням цієї системи, а сьогодні пропонують свою допомогу представникам влади в регіонах.

Про це повідомляє Хмельницький обласний Центр здоров’я.

У Хмельницькому координатори проекту Рудзкіс Паулюс, Аріалгаускас Даріус, Міка Шімкумате та координатор в Україні Оксана Сивак поспілкувалися з представниками обласної влади.

реклама

У презентації литовської електронної системи охорони здоров’я взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, заступник голови облдержадміністрації Валерій Олійник та директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Яків Цуглевич.

Представники влади висловили слова щирої подяки литовським гостям за допомогу у лікуванні та реабілітації поранених бійців АТО. Наразі сподіваються на всебічне сприяння у впровадженні електронної системи охорони здоров’я у регіоні та у державі загалом. Іноземні гості мають великий досвід у цьому напрямку, литовську систему охорони здоров’я вважають однією з кращих в Європейському Союзі.

Як зазначив  директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, депутат обласної ради Яків Цуглевич, найближчим часом на медичну галузь в Україні чекають зміни. Зокрема, з 1 квітня цього року у нашій державі має запрацювати електронний реєстр пацієнтів.

Паперова робота відійде на другий план і працювати медичному персоналу стане простіше, – зазначив Яків Миколайович.

Литовські координатори електронного сервісу охорони здоров’я розповіли про досвід Литви у створенні «електронного здоров’я», проаналізували ситуацію, плани та потреби нашого краю у цьому напрямку.

Окрім того, гості запропонували безкоштовно адаптувати литовську систему в умовах нашої держави. Також запросили представників Хмельниччини з 5-денним робочим візитом відвідати Литву, більш докладніше ознайомитися  з роботою електронної системи охорони здоров’я у медичних закладах цієї країни та переконатися в її ефективності.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
0

Поділитися з друзями:

реклама