1 Грудня 2016 | 210

На безкоштовне харчування 5 тисяч школярів та дошкільнят необхідно 6,6 млн.грн.

Сьогодні члени виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради затвердили проект рішення сесії міськради «Про затвердження міської Програми «Харчування дітей» на 2017 рік.

Програма передбачає одноразове безкоштовне харчування 5 тисяч 54 дітей, які навчаються в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах міста, інформують у міській раді.

Зокрема право на безкоштовне харчування матимуть діти «чорнобильців», вимушені переселенці, діти учасників АТО, учні 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей.

На реалізацію  програми необхідно 6 мільйонів 613 тис. грн., фінансування здійснюватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету та з інших джерел, не заборонених законодавством.

Окрім того, на засіданні виконавчого комітету встановили вартість харчування в дошкільних навчальних закладах з 01 січня 2017 року. Так, з наступного року батьки дошкільнят сплачуватимуть 60% вартості харчування в день за дні відвідування їхньої малечі дитячого садка, а  40% фінансування бере на себе міська влада.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
0

Поділитися з друзями:

реклама