27 Березня 2017 | 767

В Кам’янці музей-заповідник представить нову послугу для туристів – аудіогід

Під час цьогорічного відкриття туристичного сезону на території Старої фортеці вже традиційний для міста захід – фестиваль експериментальної археології «Історичний пікнік».

Упродовж кількох днів у Старій фортеці любителі активного відпочинку та історії можуть навчитися фарбувати одяг природними барвниками, виливати кулі для мушкетів, стріляти з лука, молоти муку ручними жорнами та готувати настоянку на травах. Загалом, практикуватися у відтворенні побуту 16-17 ст, інформують у міській раді.

Також у рамках проведення круглого столу на тему «Активний відпочинок як компонент здорового способу життя» у п’ятницю, 21 квітня, в залі Магдебурзького права історичний музей-заповідник презентуватиме нову послугу для туристів – аудіогід.

Паралельно в приміщенні Руської брами працюватиме оновлена експозиція «Фортифікаційні оборонні укріплення Кам’янця», а в Казематній вежі – буде презентовано макети історичного Кам’янця та штурму турками Чигиринської фортеці 1678 року.

Нагадаємо, в рамках відкриття турсезону в Кам’янці 22 квітня планують встановити перший рекорд  України «Найбільша кількість людей, що стрибають на скакалках одночасно».

Ще один рекорд – «Найбільша кількість людей, які одночасно займаються йогою» буде встановлено  23 квітня.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
0

Поділитися з друзями:

реклама