3 Грудня 2016 | 5067

Марракеш: «Рекомендувати заклад язик не повертається»

От і промайнув черговий напружений тиждень, нарешті субота!!! Можна зустрітись з друзями, посидіти у затишному місті, поспілкуватись про суєту суєт. Але виникає питання: куди піти?

І здавалось би, вибір для нашого міста на любий гаманець та смак, але як до діла, не знаєш куди б це піти…

Саме тому, побачивши Вашу рубрику «Протестовано», хочу запропонувати усім читачам поділитись враженнями та оцінити заклади нашого міста.  Давайте оберемо декілька критеріїв оцінювання:

  • Інтер’єр
  • Обслуговування
  • Ціна
  • Кухня
  • Особисте враження

Посприяти, так би мовити, розвитку сфери обслуговування.

По дорозі на роботу щодня пробігаю біля кафе лаудж бару «МАРРАКЕШ», який нещодавно відкрився за адресою, Грушевського 36, А.  Східна вивіска, приємні спогади про літній відпочинок – ось що вплинуло на мій вибір для проведення суботнього вечора з друзями.

Інтер’єр, оформлення

Приємний східний інтер’єр, розписані стіни, романтичне освітлення, кальянні кабінки. Але їдкий запах звів усі ці враження нанівець.

Ні, це були не славетні східні прянощі, навіть не запах кальяну, а запах з кухні, який проникав та огортав нас з усіх усюд. Звернулась до офіціантки з проханням ввімкнути витяжку. Натомість на мене глянули, ніби я вимагаю чогось неймовірного, та відповіли, що це просто запах із кухні і зробити з цим нічого не можна.

Гарна компанія та прохолодний вечір зробили свою справу: попри запах ми вирішили залишитись у «Марракеші».

Далі меню, при всій повазі до людей, які є власниками закладу, ми живемо у 21 столітті, і якщо Ви плануєте часто змінювати ціни, друкуйте меню на звичайному папері, але не пишіть ціни маркером. Ну от чесно, не розумію, вкласти стільки грошей в інтер’єр, відкрити заклад з таким гарним задумом і не подумати про такі дрібниці.

Обслуговування

Це з тієї ж серії, що і про меню. Може, це наша натура така: танцювали, танцювали, та й не вклонились. Форму офіціанткам пошили, а от з асортиментом та цінами ознайомити забули. Хоча робимо поправку на те, що заклад нещодавно відкрився і офіціанти просто не встигли добре вивчити меню.

Хоча знаєте, як буває: і меню не знає, а так гостинно посміхнеться, що ти на це і не зважаєш.

На жаль, навіть скупої посмішки не було.

Кухня

Чесно, всі страви, які ми замовили, були недосолені або пересмажені.

Ціни

Ціни не дешеві, але і не захмарні. Хоча, скоштувавши замовлене, нам здалось, що вартість страв явно завищена.

Наприклад, замовили форель – майже 200 грн. одна невеличка рибина. Але їсти її було неможливо.

Особисте враження

Саме тому і пишу, щоб донести свою думку. Хочеться прийти у заклад, посидіти в затишній атмосфері, скуштувати щось смачненьке, поспілкуватись з друзями. Із задоволенням оплатити рахунок.

На жаль, тут я таких емоцій не отримала, і чесно кажучи, комусь порадити цей заклад наразі просто язик не повернеться. Сподіваюсь, що власники, які тільки починають розвивати «Марракеш», дослухаються до порад.

Успіхів Вам та процвітання. Від щирого серця хочеться наступного разу, коли я все ж таки завітаю до Вашого закладу, написати зовсім інші враження.

Хочу одразу зазначити, що моя думка є суб’єктивною, оскільки ґрунтується на особистих враженнях. Чекаю на Ваші коментарі, пишіть про заклади, в яких буваєте ви. Можливо, усі разом ми зможемо дійти згоди та нарешті вийти на європейський рівень не тільки по цінам, а ще й по якості надання послуг.

Оксана Головатюк
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

86
22

Поділитися з друзями:

реклама