7 Вересня 2020 | 475

Кращі фестивалі минулого десятиліття у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)

Кам’янець-Подільський славиться не лише великою кількістю архітектурних пам’яток, а і є визначним українським фестивальним осередком.

Тут відбуваються різноманітні етнографічні, історичні, музичні, мистецькі, кіно- та інші фестивалі. Місто не один рік змагається за звання фестивальної столиці України.

Туристичний сезон 2020 року для Кам’янця-Подільського, України та усього світу видався найгіршим за останні кілька десятків років у зв’язку з пандемією Covid-19 та великими локальними карантинами. Тисячі фестивалів не змогли відбутися, як було заплановано, а деякі взагалі пішли в онлайн-формат.

Журналісти проекту «Ініціатива» спробували визначити кращі фестивалі, які відбувались в Кам’янці-Подільському в минулому десятилітті.

Влітку було зроблено онлайн-опитування та обрано десятку кращих із понад тридцяти великих заходів, які відбулися в місті з 2010 по 2019 рік. Додатковими факторами, які впливали на місце в рейтингу, були кількість згадок в соціальних мережах, кількість відвідувачів та туристів.

Ми не враховували заходи та фестивалі, які були створені в рекламних цілях підприємств або ж були звітними концертами освітніх закладів, де основною аудиторією є рідні та колективи навчальних закладів, – зазначають журналісти проекту.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: