21 Квітня 2022 | 145

Класифікація забруднень каналізаційних систем та методи їх усунення Аварійною службою водоканалу

Із засміченням системи каналізації знайома будь-яка господиня. Навіть у хороших господинь виникають непередбачувані обставини. Це пов’язано з тим, що в процесі миття посуду утворюється значна кількість жиру, який накопичується на системі водовідведення.

Різновиди засмічень у каналізаційних системах

З часом липкий жир, через застосування холодної води, приклеює частинки їжі, волосся і дрібного сміття. В результаті утворюються серйозні засмічення, які неможливо самостійно видалити. У розв’язанні таких проблем допоможе Аварійна служба водоканалу, з сайту https://trubolub.com.ua/uk/uslugi/avarijna-vodokanal/, що має відповідне обладнання.

Класифікація засмічень:

  • Біологічні. Цей тип засмічення обумовлений життєдіяльністю людини, з утворенням фекалій.
  • Механічні. З’являються внаслідок недотримання значної кількості правил експлуатації каналізаційних систем. В каналізацію потрапляють ганчірки, туалетний папір, або якісь тверді частинки.
  • Технічні. Вони пов’язані з порушенням системи монтажу та неправильним нахилом. Таким чином, нечистоти не можуть залишати каналізаційні труби. В такому випадку потрібен правильний монтаж.

В результаті цього можуть виникати серйозні засмічення, які можна спробувати видалити з використанням речовин, що містять кислоти. Також можуть використовуватися розчини лугу.

Як видалити серйозне засмічення каналізації?

Іноді використання агресивних рідин небажане, через особливості системи каналізації. В деяких квартирах система каналізації виготовлена з використанням пластикових труб, поверхня яких досить гладка. Завдяки цьому на поверхні рідше відкладаються забруднення та утворюються засмічення.

У старих будинках, де система каналізації представлена металевими трубами, проблеми виникають набагато частіше. Через пористу поверхню, утворення іржі, жир накопичується набагато швидше. Тому виникають серйозні пробки, які практично неможливо видалити самостійно. У цьому випадку оптимальний варіант – звернутися до професіоналів.

Для очищення каналізаційних систем від засмічень, компанія Trubolub може використовувати наступні методики:

  • Застосування троса. Це металевий пристрій, який проштовхує забруднення, перетворюючи його на дрібні частинки. Цей варіант відносять до механічного методу, оскільки він спрямований на подрібнення щільного засмічення.
  • Гідравлічні. Чистка проводиться із застосуванням високого тиску. Найчастіше під високим тиском подається вода, яка змиває засмічення.

Вибір методу залежить від структури засмічення та матеріалу виготовлення труб. Основна особливість фахівців – комплексний підхід та знання систем водовідведення. Це дозволяє у максимально короткі терміни видалити засмічення, та сприяти очищенню каналізаційних труб.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: