Кам’янець відкриватиме турсезон онлайн. Що обіцяють цікавого

Кам’янець-Подільський активно готується приймати гостей після завершення карантину і уже наприкінці квітня презентуватиме свій туристичний потенціал засобами цифрових технологій. Концепцією цьогорічного відкриття туристичного сезону обрано гасло «Кам’янець Digital».

Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Зазначається, що користувачі мережі інтернет зможуть знайти всю необхідну інформацію на новоствореному туристичному сайті www.kamianets.travel, презентація якого запланована 30 квітня. Підтримкою основному інформаційному ресурсу стануть сторінки в соціальних мережах Facebook та Instagram, а також YouTube та Telegram-каналах, які вже сьогодні наповнюються корисним контентом.

«Саме на цих web-сторінках відбудуться віртуальні заходи, покликані популяризувати Кам’янець-Подільський як один із найважливіших туристичних центрів України. Традиційний туристичний форум вперше пройде у форматі online.

Його основну тему «Діджиталізація туристичного сектору як інструмент розвитку в умовах кризи» розкриватимуть фахівці цієї сфери не лише України, а й Польщі. Серед топових спікерів – голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів. Переглянути онлайн-трансляцію заходу можуть усі охочі на офіційному каналі Kamianets travel відеохостингу YouTube». -повідомили в мерії.

У рамках піар-акції «Рекомендуємо екскурсовода» кращі гіди міста та фахівці-співробітники місцевих музеїв запросять бажаючих на оригінальні онлайн екскурсії та дводенний марафон віртуальних подорожей містом.

Користувачі соціальних мереж зможуть відвідати Кам’янець-Подільський online: познайомитися з музейними експозиціями та історичними пам’ятками, пройтися вуличками старовинного міста, не виходячи з дому.

Популярним серед кам’янчан та туристів стало проведення різноманітних майстер-класів. Цікаві онлайн-студії з виготовлення унікальних подільських сувенірів пропонують місцеві на своїх сторінках в мережі Facebook. Створення керамічних виробів, різьблених свічок, вишитих аксесуарів та багато іншого – унікальна можливість спробувати сучасний hand made, а при нагоді – відвідати майстерні митців та придбати сувенір на згадку про Кам’янець-Подільський.

Для найактивніших користувачів інтернету співробітники туристично-інформаційного центру пропонують онлайн-розіграші сертифікатів на послуги активного відпочинку.

Сюрпризом стане те, що Giveaway проведуть зірки українського шоу-бізнесу. Фінал акції та оголошення переможців відбудеться 1 травня на сторінці kamianets.travel.tic в Instagram та 2 травня на сторінці Kamianets Travel в Facebook.

Все ж відчути Кам’янець-Подільський по-справжньому закликають представники туристичної індустрії після карантину.

Новим подієвим проєктом цьогоріч здивує фестиваль «Ruthenica Medievalist 1398» у Старому замку, який реконструює матеріальну культуру та одяг Західної та Східної Європи 1360-1430 років, лицарські бої, середньовічні ігри, лучний турнір, майстер-класи з історичного фехтування та багато іншого.

Вперше кам’янчани та гості міста побачать нову підсвітку Старого замку. Модернізація освітлення передбачає відсутність кольорів, лише різні відтінки білого. Підсвічуватиметься також каньйон і вперше – південний бік замку.

Спеціально до відкриття туристичного сезону в місті розроблено проєкт системи туристичного знакування Кам’янця-Подільського, який передбачає встановлення 4 інформаційних пілонів та 10 вказівників (93 таблички з напрямком руху) для пішоходів.

Ідентифікаційні таблички об’єктів виконані на композитній плиті, вандалостійкі, містять QR-код, а текст поданий двома мовами і шрифтом Брайля.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
0

Поділитися з друзями:

реклама