2 Липня 2020 | 6746

Кам’янеччина може стати найменшим районом в області. У Раді підтримали зміни

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав нові межі п’яти районів Хмельницької області.

Як пише НГП, за відповідний проєкт 1 липня проголосувало 23 членів комітету. Крім цього, троє осіб не голосували, один утримався.

За словами голови підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою, нардепа від Слуги народу Віталія Безгіна, на голосування було винесено проєкт, який підтримує Мінрегіон і Хмельницька ОДА.

Водночас у самій конфігурації відбулися зміни відбулися. Зокрема, Сатанівська, Закупненська і Чемеровецька ОТГ ввійшли до складу новоутвореного Дунаєвецького району. Раніше Чемеровецьку ОТГ розробники віднесли до Кам’янець-Подільського району.

Таким чином, Дунаєвецький район стане більшим за Кам’янець-Подільський. Також населення та розміри Кам’янець-Подільського району стануть найменшим в області – усього 165, 7 тис. осіб.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні 12 червня затвердив список 129 районів в Україні, замість 490 існуючих.

Пропонувалося, що Хмельницька область матиме 5 районів замість 20-ти: Дунаєвецький (до якого ввійдуть теперішні Дунаєвецький, Новоушицький, Ярмолинецький і Городоцький райони), Кам’янець-Подільський (Кам’янець-Подільський і Чемеровецький), Старокостянтинівський (Старокостянтинівський, Старосинявський, Красилівський, Теофіпольський і Білогірський), Хмельницький (Хмельницький, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський і Волочиський) і Шепетівський (Шепетівський, Полонський, Ізяславський, Славутський, місто Нетішин).

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

16
121

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: