31 Липня 2018 | 2810

Кам’янецька мерія звозила парафіян УПЦ КП на хресну ходу у Київ

Департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради частково оплатив переїзд місцевої єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату у столицю на річницю хрещення Київської Русі.

На пасажирські перевезення загалом витратили 15 тисяч гривень.

Відповідні повідомлення розміщені в системі публічних електронних закупівель ProZorro.

Договори із перевізниками були укладені 27 липня.

Як повідомив в коментарі Vdalo.info заступник директора департаменту гуманітарної політики Петро Гаврилюк, за дані кошти орендували два автобуси (по 6 та 9 тис. грн) для парафіян.

Протоієрей УПЦ КП Олександр Цісар на своїй сторінці у Fracebook подякував тим, хто фінансово забезпечив поїздку.

Зокрема, вказується, що міська рада виділила 6 тис. грн, а також мер Михайло Сімашкевич «безкоштовно» забезпечив прочан ще одним автобусом на 50 місць.

«Окремо від себе дякую міському голові м.Кам‘янця-Подільського Михайлу Сімашкевичу за забезпечення прочан Кам’янеччини ще одним БЕЗКОШТОВНИМ автобусом Mercedes (50 місць)…Від імені прочан згаданих автобусів передаю подяку Михайлу Євстафійовичу за смачні бутерброди та мінеральну водичку що була передана паломникам», – написав священник.

Як відомо, 28 липня з нагоди хрещення Київської Русі у столиці проходила багатотисячна хресна хода вірян УПЦ Київського патріархату.

Оновлено: Буквально через годину після оприлюднення новини Олександр Цісар видалив зі своєї сторінки у Facebook усі згадки про візит у Київ.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А ви вважаєте виділення коштів на такі поїздки вдалими?

45
21

Поділитися з друзями:

реклама