1 Липня 2019 | 3539

Хто з Кам’янця рветься у Раду: досьє на Васільєва, Гаврилюка, Дудзяка, Жогана та Івахнюка

Центральна виборча комісія зареєструвала 15 кандидатів у народні депутати України у 193 одномандатному виборчому окрузі (місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський, Новоушицький райони).

Із 15 кандидатів 10 висунули політичні партії, ще п’ятеро – самовисуванці.

Vdalo.info розпочинає цикл публікацій про кандидатів у нардепи у 193 виборчому окрузі.

Олександр Васільєв («Опозиційна платформа-За життя»)

народився 1 квiтня 1978 року в місті Кам’янець-Подільський, має вищу освіту, начальник відділу безпеки з координації роботи в Хмельницькій області АТ «Укрпошта», член політичної партії «Опозиційна платформа-За життя», проживає в місті Кам’янець-Подільський.

У 2018 році Васільєв отримав 211 тисяч гривень зарплати та майже 55 тисяч гривень пенсії. Пересувається кандидат у народні депутати України на автомобілі ВАЗ 2121 1992 року випуску.

Раніше Васільєв працював у Департаменті протидії наркозлочинності Національної поліції України.

Василь Гаврилюк («Громадянська позиція»)

народився 4 липня 1969 року в місті Хмельницькому, директор приватного підприємства СТО «Престиж-2008», член політичної партії «Громадянська позиція», депутат Кам’янець-Подільської міської ради від партії «Рідне місто».

Під час президентської кампанії у березні 2019 року Гаврилюк назвав добровольця ДУК «Правий сектор» Олександра Попова провокатором під час зустрічі з Анатолієм Гриценком.

Через кілька днів на сесії міської ради депутат публічно вибачився перед учасником АТО на сесії міської ради.

Згідно е-декларації Гаврилюка, у 2018 році він заробив майже півмільйона гривень. У власності депутата перебуває три житлові будинки у Кам’янці-Подільському (на 330 м2, 49,6 м2, 36,7 «квадратів»), кілька земельних ділянок та пункт технічного обслуговування автомобілів.

Пересувається Василь Гаврилюк на Ford Mondeo 2011 року випуску.

Руслан Дудзяк («Сила і честь»)

народився 30 листопада 1977 року в Дунаївцях, освіта вища. Представник партії Ігоря Смешка проживає в місті Кам’янець-Подільський, проте наразі тимчасово не працює.

Пан Дудзяк також є представником Всеукраїнської спеціальної колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Також у 2016 році став заступником голови Громадської ради при виконавчому комітеті  Кам’янець-Подільської міської ради.

У партії «Сила і честь» додають, що Руслан Дудзяк – почесний член асоціації ветеранів спецпідрозділів «К» Служби безпеки України та член робочої групи Громадської ради при МВС України в Хмельницькій області.

Під час президентської кампанії Дудзяк очолював передвиборчий штаб Смешка на 193 окрузі.

Микола Жоган («ВО «Батьківщина»)

народився 18 сiчня 1964 року в селі Лімна Старосамбірського району Львівської області. Багаторічний член партії Тимошенко наразі є депутатом та радником голови Кам’янець-Подільської райради

Минулого року Микола Жоган зареєстрував на себе житловий будинок на Кам’янеччині, також він користується будинком у селі Кам’янка на 420 м2. У 2018 році кандидат в нардепи оформив у власність ще й 4 земельні ділянки.

У 2015 році Жоган також намагався потрапити у Верховну Раду, проте програв вибори Володимиру Мельниченку.

Того ж року Жоган хотів стати головою районної ради, проте поступився посадою Борису Бецу.

Дмитро Івахнюк («Народний рух України»)

Наймолодший учасник передвиборчої гонки народився 17 жовтня 1990 року в селі Оринин, проте зараз проживає в місті Києві.

Івахнюк відомий громадський діяч, волонтер та ветеран війни (2014 – 2018 рр.), голова ветеранської організації, керівник управи Київської обласної (крайової) організації Політичної партії «Народний Рух України» та член Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України з 2019 року.

Навчався у Кам’янець-Подільському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Активно повернувся в життя Кам’янця-Подільського у травні 2019 року, коли організував візит до міста відомої письменниці та громадської діячки Лариси Ніцой.

Разом з нею провів низку зустрічей зі вчителями та школярами на тему патріотизму, екологічного виховання тощо. Організував за участю письменниці публічну лекцію «З глибини тисячоліть: історія мови в історії держави Україна».

Йде на вибори під лозунгом «Змінюєш? Змінюй повністю!», який виконано у схожих кольорах та шрифтом як у президентської партії «Слуга народу».

Далі буде…

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте даних кандидатів?

6
52

Поділитися з друзями:

реклама