10 Жовтня 2017 | 299

Фестиваль молодіжного українського кіно «БРУКІВКА»у Кам’янці: що і хто буде?

Триває прийом робіт на участь у першому Кам’янець-Подільському фестивалі молодіжного українського кіно «БРУКІВКА», який відбудеться 18 листопада. Кінцевий термін подачі заявок: 10 листопада 2017 року. А головний приз фестивалю – 5 тисяч гривень. (ДЕТАЛЬНО ПРО УМОВИ УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ)

Але цікавою участь у фестивалі буде не лише для режисерів, акторів та сценаристів. Глядачі також матимуть чудовий шанс познайомитись з сучасним українським кіномистецтвом.

Головна мета фесту – підтримка та розвиток молодих режисерів і не лише у Кам’янці-Подільському. Адже для участі приймаються роботи  з усієї України.

В рамках фестивалю відбудуться покази сучасного українського кіно, майстер-класи від відомих режисерів, акторів та всіх, хто має відношення до кіновиробництва.

Основна локація фестивалю – готель «7 Днів».

ПРО ГОСТЕЙ ФЕСТУ

Кінофестиваль «БРУКІВКА» в Кам’янці-Подільськму відвідають:

  • режисер першого українського великобюджетного фентезі «Сторожова Застава» Юрій Ковальов;
  • актор та викладач акторського мистецтва Пало Лі, відомий за ролями в «Штольні», «Тіні незабутих предків» та «SELFIEPARTY»;
  • режисер короткого метру Анна Корж (СУК «Сучасне українське кіно»), яка є куратором таких проектів як «Відкрита Ніч», «DOCUDAYs» та конкурс фільмів на «ГОГОЛЬfest»;
  • майстер бойових мистецтв та постановник трюків для українських та закордонних стрічок Сергій Житніковський та багато інших.

ПОКАЗ КРАЩИХ КОРОТКИХ ФІЛЬМІВ УКРАЇНИ 2015-2016

18 листопада о 16:00 в рамках кінофестивалю «БРУКІВКА» відбудеться показ кращих коротких фільмів України 2015-2016 років в альманасі від СУК – «ОМКФ: НАЙКРАЩЕ КОРОТКО»!

Альманах складається з чотирьох короткометражних стрічок – переможців Одеського міжнарожного кінофестивалю 2015-2016 років: «Віддалік» (режисер Катерина Горностай), «Чоловіча робота» (режисер Марина Степанська), «У Манчестері йшов дощ» (режисери Валерія Кальченко та Антоніо Лукіч) та «Цвях» (режисер Філіп Сотниченко).

Представлені в альманасі фільми здобули перемоги не тільки на Одеському кінофестивалі. «Віддалік», наприклад, отримав нагороду за найкращий фільм національного конкурсу на КМКФ «Молодість 2015» та WIZ ART 2015, а режисер Марина Степанська отримала Спеціальну відзнаку за потужний акторський ансамбль і вражаючу режисерську роботу з акторами на КМКФ «Молодість 2015».

Альманах «ОМКФ: Найкраще коротко» – це смачна суміш жанрів від ретро-драми до ліричної комедії. Така різножанровість переможців Одеського кінофестивалю має надихнути українського глядача відходити від штампованої буденності та жити по-своєму.

Відмітимо, що програма фестивалю «БРУКІВКА» весь час поповнюється цікавими гостями та заходами, тому слідкуйте за новинами. Далі буде…

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
0

Поділитися з друзями:

реклама