6 Лютого 2019 | 2085

Електронна черга до хірурга і травматолога: детальний графік роботи спеціалістів

З понеділка, 11 лютого, лікарі-хірурги та травматологи Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1 розпочинають прийом пацієнтів за електронним записом.

Як повідомляється на Facebook-сторінці «Медицини Кам’янця», у зв’язку із специфікою роботи цих спеціалістів графік електронного запису наступний:

  • з 8.00 до 9.00 – прийом пацієнтів за електронною чергою;
  • з 9.00 до 11.00 – прийом пацієнтів, що мають лікарняні листи, які направлені на ЛКК;
  • з 11.00 до 13.00 – прийом пацієнтів за електронною чергою;
  • з 13.00 до 14.00 – прийом пацієнтів, що мають лікарняні листи, які направлені на ЛКК;
  • з 14.00 до 18.00 – прийом пацієнтів за електронною чергою.

«Такий графік роботи зберігатиметься протягом двох тижнів, у подальшому можуть відбутись зміни, про які інформуватимемо додатково», – йдеться у повідомленні.

Як відомо, попередній електронний запис проводиться на два тижні. Записатись до вузькопрофільного лікаря можна безпосередньо у реєстратурі поліклініки, у реєстраторів амбулаторій сімейної медицини, через сімейних лікарів та на сайті medics.com.ua.

Після остаточного налаштування системи «Електронна черга» запис до лікарів вторинної ланки (вузьких спеціалістів) буде відбуватись за направленням сімейних лікарів та дільничних терапевтів.

Як повідомляло Vdalo.info, з 14 січня у Кам’янці-Подільському розпочався прийом до лікарів-невропатологів по електронному запису.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

26
15

Поділитися з друзями:

реклама