17 Січня 2019 | 6104

Електронна черга у Кам’янець-Подільській поліклініці: перші результати

З 14 січня у Кам’янці-Подільському розпочався прийом до лікарів-невропатологів по електронному запису. До цих спеціалістів традиційно багато пацієнтів, тож введення системи «електронна черга» розпочалося саме із них. Про це йдеться у Facebook-спільноті «Медицина Кам’янця-Подільського».

І з перших днів роботи електронної черги одразу зникли черги під кабінетами – задоволені і лікарі, і відвідувачі, – йдеться у повідомленні.

Ці знімки у коридорах Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1 було зроблено одночасно. Під кабінетами лікарів-невропатологів о 13:30 пусто, а під іншими – велике скупчення людей. Так звана «жива черга» хвилюється, гамірно, подекуди чуються незадоволені вигуки знервованих людей – це поки що звична картина у поліклініці.

Спокій та тиша під кабінетами – це недалеке майбутнє.

Завідувач неврологічним відділенням Людмила Турлай поділилась першими враженнями від роботи за електронною чергою:

Немає скупчення людей під дверима, шуму і крику. В електронній черзі ми передбачили часове «вікно» для хворих, яких потрібно прийняти за показниками, тож не відбувається конфліктів між пацієнтами по запису і тих, кого потрібно прийняти терміново. Такий графік прийому у стані апробації та корегування.

Поки що у розмові із пацієнтом лікарі не роблять акцент на наявності направлення від сімейного лікаря, дільничного терапевта, але наголошуємо, що у недалекому майбутньому прийом вузького спеціаліста відбуватиметься тільки за таким направленням.

На повторний прийом не потрібно буде мати направлення від дільничного лікаря, але бажано звернутись до реєстратури, записатись і взяти талон на повторний прийом».

Заступник головного лікаря з медичних питань Артур Миколайович Савицький додав:

Запис на прийом до лікаря відбувається на два тижні.

Чого вдалось досягнути за перші дні роботи із електронною чергою?

При однаковій кількості прийнятих невропатологами пацієнтів під кабінетами була відсутня черга і пов’язані із неї незадоволення, скандали, непорозуміння.

Ще раз звертаємо увагу пацієнтів, що запис до вузьких спеціалістів відбувається після відвідин сімейного лікаря, дільничного терапевта. Зараз, щоб відпрацювати систему, надання послуги «електронна черга» проводиться без цього направлення.

З 28 січня можна буде записатись до лікарів-окулістів. Поступово буде вводитись запис до лікарів інших спеціальностей.

На прийомі у лікаря-окуліста буде зроблено виняток для хворих із травмами ока та сторонніми тілами у оці, адже такі випадки не можна відтермінувати.

Записатись на прийом до вузького спеціаліста можна, зареєструвавшись на сайті medics.com.ua.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

37
26

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: