30 Січня 2019 | 593

Дві «Республіки»: молодіжний фестиваль пройде у Кам’янці-Подільському та Хмельницькому

Багатьох кам’янчан хвилює доля фестивалю «Respublica», який для молоді з усієї України та закордону став знаковою фестивальною подією. Особливо актуальною тема проведення фесту стала після отримання Кам’янцем-Подільським статусу молодіжної столиці України.

У нас є два фестивалі: «Respublica FAMILY FEST» в Кам’янці-Подільському і «RespublicaFEST» в Хмельницькому. Ці два фести відрізняються музикою. Минулого року ми вже проводили «FAMILY FEST» в Кам’янці, але влітку там завжди мало людей. Тому цього року перенесли його на вересень, – розповів виданню «Є» організатор фестивалю Андрій Зоін.

Також він розповів, що наразі вони пишуть багато грантових проектів, тому що проводити фестивалі за рахунок проданих квитків не можливо.

Готуємо екологічні проекти та проекти на інклюзію.

Нагадаємо, що минулого року фестиваль «RespublicaFEST» переїхав з Кам’янця-Подільського до Хмельницького й вперше був проведений на території Молодіжного парку. Цього року «Республіка» знову відбудеться в обласному центрі. Запланували її на 30 серпня – 1 вересня.

У Кам’янці-Подільському ж, згідно календаря заходів, «Respublica FAMILY FEST» планується 6-8 вересня 2019 року.

Також Андрій Зоін розповів, що вже ведуться перемовини з гуртам, які можуть стати хедлайнерами майбутнього фестивалю.

Ми проводимо перемовини з реп-виконавицею Альона Альона, гуртом «Без обмежень», «KAZKA», «The Hardkiss». Мають бути відомі топові виконавці, – додає організатор. – Буде акцент на електронну музику, бо фестиваль, який повністю заточений під рок-музику, у Хмельницькому вже є. У нас буде більш акустичний формат. Мінімум три сцени, щоб не відходити від стандартів.

Крім того, як і минулого року, організатори планують замовити брендовані склянки з твердого пластику з логотипом «Республіки». Щоправда, цього року їх буде значно більше. Завдяки такому проекту, організатори фестивалю намагаються зменшити кількість сміття та використання одноразових пластикових склянок, які у великій кількості залишаються після подібних заходів.

Фото: Оксана Григоренко

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

16
3

Поділитися з друзями:

реклама