4 Грудня 2017 | 2907

Дружина нардепа Мельниченка без тендеру поставить в дитсадки Кам’янця тонну масла

Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради шляхом переговорної процедури провело закупівлю 1010 кг вершкового масла у ПП «Дживальдіс».

Вартість товару – 99 тисяч 990 гривень. Відповідне повідомлення розміщене в системі публічних електронних закупівель ProZorro.

«Вищевказана ситуація склалась у зв’язку із збільшенням кількості дітей в мережі ДНЗ міста», – йдеться у пояснювальній записці управління освіти.

Освітяни запевняють, що очікувана потреба необхідної кількості вершкового масла була розрахована на початку року без врахувань можливого збільшення кількості дітей в ДНЗ.

«У зв’язку із чим, виникає потреба в додатковій закупівлі продукту, адже даний молочний продукт має високий вміст кальцію та вітамінів, що необхідні для нормального розвитку дітей».

Вершкове масло буде поставлено у дошкільні навчальні заклади Кам’янця-Подільського до 29 грудня 2017 року.

Як випливає з даних аналітичної системи YouControl, одним із засновників та бенефіціарів ПП «Дживальдіс» є Іоланта Остапишина, дружина народного депутат Володимира Мельниченка.

doc

Нагадаємо, з січня по вересень 2017 року «Дживальдіс» уклав 9 угод із закладами, які розташовуються у Кам’янці-Подільському. Загальна вартість закупівель – 1 мільйон 695 тисяч гривень.

Читайте також матеріал Vdalo.info: Історія «Дживальдіса»: як фірма дружини нардепа Мельниченка тендери в Кам’янці виграє»

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
36

Поділитися з друзями:

реклама