15 Грудня 2016 | 1092

Довічно: Апеляційний суд підтвердив вирок 41-річному жителю Кам’янеччини

Законної сили набрав вирок суду, яким до найвищої міри покарання засуджено 41-річного жителя Кам’янець-Подільського району за вчинення жорстокого умисного вбивства.

Як повідомили у відділі підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури області, апеляційний суд Хмельницької області залишив цей вирок у силі, погодившись із позицією державного обвинувачення, яке підтримували працівники прокуратури Хмельницької області та Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури.

Докази, зібрані у ході слідства співробітниками територіального відділення поліції, знайшли своє підтвердження і у судових засіданнях.

Встановлено, що злочинець вже був судимий у 2006 році апеляційним судом за вчинення умисного вбивства. Тоді йому було призначено покарання у виді 11 років позбавлення волі. Звільнившись з місць позбавлення волі умовно-достроково, у жовтні 2015 року він за місцем свого проживання(село Велика Слобода) з метою заподіяння смерті наніс більше 40 ударів кулаками рук, а також меблями та її уламками в різні частини тіла своїй співмешканці.

Як наслідок, спричинив їй значну кількість тяжких тілесних ушкоджень. Ці події відбувались на очах у малолітнього сина потерпілої. Невдовзі жінка померла на місці події, а злочинець, не вживаючи заходів для її порятунку, втік та став переховуватись. Проте, наступного дня його було затримано слідчими органами.

В суді повністю доведено винуватість цієї особи у скоєнні умисного вбивства з особливою жорстокістю, особою, яка раніше вчинила умисне убивство (п. п. 4, 13 ч. 2 ст. 115 КК України). Йому призначено покарання у виді довічного позбавлення волі.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: