25 Травня 2017 | 469

Департамент ЖКГ відкинув найдешевшу пропозицію та замовив ремонт кладовища за 800 тис. грн

Департамент житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради уклав договір на капітальний ремонт міського кладовища по Нігинському шосе. Переможцем тендеру стало приватне підприємство «виробничо-комерційна фірма «Будмонтажсервіс».

Копія договору оприлюднена на сайті публічних закупівель ProZorro.

Департамент ЖКГ готовий був викласти за дані роботи 958,6 тис. грн., натомість «Будмонтажсервіс» виставив рахунок за свою роботу у 796 тисяч гривень ,термін виконання – до кінця червня 2017 року.

Окрім «Будмонтажсервіс» на тендер подавався ФОП Конюшенко Андрій Олександрович (депутат Кам’янець-Подільської міської ради від партії «За конкретні справи») та хотинське ТОВ «Гранд К.В.А».

Варто зазначити, що «Гранд» пропонував за виконання робіт майже на 200 тисяч дешевше за переможця, однак тендерний комітет відхилив пропозицію, «як таку, яка не відповідає умовам закупівлі».

Замовник дискваліфікував підприємців з Хотина через неповноту наданих довідок, а саме: копії аналогічних угод та списку всіх своїх працівників. Після цього ТОВ «Гранд К.В.А» оскаржило рішення про дискваліфікацію, яке все ж таки було залишено без розгляду.

ФОП Конюшенко виставив найвищу ціну – 953,8 тис.грн.

Як випливає з Єдиного державного реєстру, засновником та бенефіціаром приватного підприємства «виробничо-комерційна фірма «Будмонтажсервіс» є Заєць Олександр Степанович, екс-депутат Кам’янець-Подільської міської ради від партії «Фронт змін».

Джерело: НГП

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

1
7

Поділитися з друзями:

реклама