
Будівля в центрі=земля на околиці. Чому в Кам’янці блокували президію міськради
Депутати Кам’янець-Подільської міської ради 12 вересня намагалися вкотре «проштовхнути» питання про обмін приміщення у центрі міста на земельну ділянку для КП «Міськтепловоденергія».
Мова йде про будівлю біля «Ощадбанку» по проспекту Грушевського, 42. Пропонувалося віддати це приміщення підприємцю Олександру Чалому в обмін на земельну ділянку на околиці Кам’янця-Подільського (вул. Крип’якевича, 3).
В рамках обміну підприємець також мав би доплатити місту майже 525 тис. грн.
Як пояснили у «Міськтепловоденергії», вищевказану земельну ділянку необхідно юридично оформити за комунальним підприємством, що ввести в експлуатацію ТЕС по вулиці Крип’якевича.
У вівторок, 10 вересня, депутати на сесії зняли питання про обмін на доопрацювання, проте вже сьогодні голова земельної комісії Валерій Слободян з голосу запропонував повернутися до голосування.
Така пропозиція обурила фракцію ВО «Свобода», які називають такий обмін «нерівноцінним».
«Ціна за приміщення у центрі міста просто смішна. Якщо дане питання не буде зняте, ми блокуватимемо трибуну», – пообіцяв голова фракції Михайло Посітко.
Його однопартієць Дмитро Костюкович також вказав на занижену вартість приміщення та висловив готовність «хоч сьогодні» особисто викупити нерухомість «за таку мізерну ціну».
Також пропонувалося, щоб у майбутньому комунальне майно продавалося через відкритий аукціон з проведенням фахової оціночної експертизи.
Натомість більшість не підтримала ініціативу щодо зняття даного питання про обмін на доопрацювання.
Тоді ж «свободівці» вийшли до президії та забрали у міського голови Михайла Сімашкевича картку для голосування.
У фракції ВО «Батьківщина» також назвали вартість приміщення у центрі Кам’янця «нерентабельною», а сам процем обміну «непрозорим».
У відповідь на це депутат Слободян запропонував утворити лічильну комісію та проголосувати звичайним підняттям рук, проте ця пропозиція не знайшла підтримки.
Після словесних перепалок та взаємних звинувачень депутати все ж зняли питання на довивчення та створили комісію для оцінки законності процедури обміну.
Також депутат від «Європейської солідарності» Геннадій Невенчан наполіг, щоб діям Михайла Посітка була надана «належна правова оцінка»