12 Вересня 2019 | 2087

Будівля в центрі=земля на околиці. Чому в Кам’янці блокували президію міськради

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради 12 вересня намагалися вкотре «проштовхнути» питання про обмін приміщення у центрі міста на земельну ділянку для КП «Міськтепловоденергія».

Мова йде про будівлю біля «Ощадбанку» по проспекту Грушевського, 42. Пропонувалося віддати це приміщення підприємцю Олександру Чалому в обмін на земельну ділянку на околиці Кам’янця-Подільського (вул. Крип’якевича, 3).

В рамках обміну підприємець також мав би доплатити місту майже 525 тис. грн.

Як пояснили у «Міськтепловоденергії», вищевказану земельну ділянку необхідно юридично оформити за комунальним підприємством, що ввести в експлуатацію ТЕС по вулиці Крип’якевича.

У вівторок, 10 вересня, депутати на сесії зняли питання про обмін на доопрацювання, проте вже сьогодні голова земельної комісії Валерій Слободян з голосу запропонував повернутися до голосування.

Така пропозиція обурила фракцію ВО «Свобода», які називають такий обмін «нерівноцінним».

«Ціна за приміщення у центрі міста просто смішна. Якщо дане питання не буде зняте, ми блокуватимемо трибуну», – пообіцяв голова фракції Михайло Посітко.

Його однопартієць Дмитро Костюкович також вказав на занижену вартість приміщення та висловив готовність «хоч сьогодні» особисто викупити нерухомість «за таку мізерну ціну».

Також пропонувалося, щоб у майбутньому комунальне майно продавалося через відкритий аукціон з проведенням фахової оціночної експертизи.

Натомість більшість не підтримала ініціативу щодо зняття даного питання про обмін на доопрацювання.

Тоді ж «свободівці» вийшли до президії та забрали у міського голови Михайла Сімашкевича картку для голосування.

У фракції ВО «Батьківщина» також назвали вартість приміщення у центрі Кам’янця «нерентабельною», а сам процем обміну «непрозорим».

У відповідь на це депутат Слободян запропонував утворити лічильну комісію та проголосувати звичайним підняттям рук, проте ця пропозиція не знайшла підтримки.

Після словесних перепалок та взаємних звинувачень депутати все ж зняли питання на довивчення та створили комісію для оцінки законності процедури обміну.

Також депутат від «Європейської солідарності» Геннадій Невенчан наполіг, щоб діям Михайла Посітка була надана «належна правова оцінка»

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюте такий обмін нерухомості?

8
36

Поділитися з друзями:

реклама