3 Липня 2017 | 2413

Борис Цвігун зайняв третє місце у рейтингу найбагатших лікарів України

Проект «Декларації» склав рейтинг найбагатших лікарів країни.

Зокрема, ТОП-5 обраховувався за загальною сумою задекларованих грошових активів. Також аналітики проекту порахували, скільки лікарняних ліжкомісць могло б поміститися у вказаних об’єктах нерухомості декларантів і членів їх сімей, повідомляє НГП.

Примітно, що третє місце посів головний лікар Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1 Борис Цвігун. Готівкою він з дружиною зберігає понад 60 млн грн.

Із нерухомості вони володіють двома будинками 441 і 154 кв. м, нежитловими будівлями 458 і 1772 кв. м і понад сімома гектарами землі. У будівлях Цвігунів можна було б розташувати понад 400 ліжкомісць.

Лікарську практику Борис Ярославович поєднує із депутатством у Кам’янець-Подільській міській раді.

«Або самі лікарі-фіналісти, або члени їх сімей займаються бізнесом, тому задекларовані ними статки можуть бути пояснені», – йдеться у повідомленні.

Vdalo.іnfo також повідомляло, що головний лікар Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1 Борис Цвігун увійшов в ТОП найбагатших депутатів міськради

Читайте також: «Найбільш заощадливі кам’янецькі депутати: Цвігун з дружиною зберігають 322 кілограми готівки» та спецпроект Vdalo.іnfo – Е-декларації.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
13

Поділитися з друзями:

реклама