27 Квітня 2018 | 1140

Бійці Кам’янець-Подільської 48-ої бригади провели ротацію у зону АТО

На захист України у зону АТО відправилися військовослужбовці 48-ої інженерної бригади, яка дислокується у Кам’янці-Подільському.

Про це повідомив у Facebook капелан бригади отець Олександр Цісар.

viyskovi1

«Сьогодні 27 квітня з молитвою і благословінням Господнім, відбули в захист Української держави воїни 48 інженерної Кам’янець-Подільської бригади. Нагадую сім’ям і родинам військовослужбовців про недільну відправу за здоров’я особового складу бригади, яка відбувається в Петропавлівській церкві з 9:00», – написав протоієрей.

viyskovi3

Натомість в рамках ротації у Кам’янець повернулися 186 військовослужбовців, які майже 6 місяців виконували бойові завдання в зоні проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Як додав заступник міського голови Вадим Савчук, «усі повернулись живі та здорові».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями: