12 Січня 2017 | 352

Зігрітись душею у Виставковій залі

Сьогодні у Виставковій залі на Соборній можна зігрітись не лише від морозу, а й від буденної одноманітності. Поспішаючи по справах, зазирніть до зали хоча б на 15 хвилин і отримайте дещицю естетичного задоволення, яке зігріває душу  та розпалює багаття уяви.

До 20 січня у Виставковій залі на Соборній діятиме виставка творчих робіт «Кольорова феєрія». Ви зможете побачити до-домашньому затишні роботи Юлії  Степанюк – керівника гуртка «Валяння вовною» та «Художнє ткацтво», методиста Кам’янець-Подільського районного Будинку школяра, учасниці чисельних художніх виставок та конкурсів на теренах України та закордоном.

vystavka na sobornij

Переконайтесь, що вироби, виконані в техніках валяння і ткацтва, завжди наділені неймовірним теплом і затишком. Ніби руки, які чаклують над цими роботами, передають свою енергію кожному, хто милується  красою картин.

Cf0SFuz_4eY

Крым того, ви зможете побачити  роботи учнів Юлії Степанюк, які також є учасниками та переможцями багатьох всеукраїнських конкурсів та виставок у номінаціях «Валяння вовною» і «Ткацтво».

Часом просто не віриться, що такі витончені, ніжні роботи виконували діти зовсім юного віку (9-13 років).

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

45
0

Поділитися з друзями:

реклама