1 Грудня 2017 | 489

«Жива бібліотека»: про що молодь запитала міського голову Кам’янця-Подільського?

30 листопада у бібліотеці К-ПНУ імені Івана Огієнка відбулась зустріч молоді з міським головою Михайлом Сімашкевичем та народним депутатом І скликання Сергієм Тимчуком.

Захід був організований «СД Платформою Кам’янець-Подільський» та проходив у форматі «Живої бібліотеки», що дозволяє у неофіційній атмосфері поспілкуватись з цікавими людьми – «живими книгами», кожен з яких готовий розповісти свою історію.

Які ж питання підготувала молодь меру міста Михайлу Сімашкевичу? Як виявилось, молодь цікавить все, починаючи від історій із студентського життя міського голови до умов виплати кредиту Світового банку.

biblioteka4

ЗАПИТАННЯ: Як діє молодіжна рада в Кам’янці-Подільському? Про її діяльність нічого не чути, окрім скандалів.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА: Молодіжна рада створена при міськвиконкомі, але створена не так, якби ми хотіли. Очолив молодіжну раду Гурома, але туди практично ніхто не потрапив з вашого університету (К-ПНУ імені Івана Огієнка). Вона була створена сумбурно і під тиском. На сьогоднішній день ефективної роботи молодіжної ради я не бачу.

ЗАПИТАННЯ: На яких умовах буде віддаватись кредит Світового банку.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА: Ми взяли кредит, коли долар коштував 8 грн. Виплачувати його будемо по тій ціні, яка була на той час.  Сучасні теплові котли з ККД 98% у порівнянні зі старими з ККД 45% мають дати значну економію. Кредит Світового банку будемо віддавати лише через 7 років.

ЗАПИТАННЯ: Згадайте цікавий випадок із студентського життя.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА: Моє студентське життя пройшло майже як за колючим дротом, адже я навчався в школі міліції. У нас була така дисципліна, що якщо хтось один її порушував, всьому взводу три місяці не давали звільнень.

Найприємніші студентські спогади про спортзал, де в нас був дуже хороший інструктор з рукопашного бою.

Також міський голова згадав свого викладача, який завжди наголошував, що головне в житті залишатись людиною. З цих слів починалась кожна його пара.

biblioteka

ЗАПИТАННЯ: Чи можна розраховувати на пільговий проїзд студентів в межах міста?

МІСЬКИЙ ГОЛОВА: Якщо нам дозволить бюджет, то так.

ЗАПИТАННЯ: Де і в чому ви знаходите мотивацію для своєї діяльності?

МІСЬКИЙ ГОЛОВА: В своїх онуках. Також маю хобі – цікавлюсь тематикою ретро – колекціоную ретроавтомобілі, ретромотоцикли.

ЗАПИТАННЯ: Багато творчих людей у Кам’янці не мають місця для зустрічей. Зокрема театр «Лінк», який проводить репетиції у підвальному приміщенні. Чи можете допомогти у вирішенні цього питання?

МІСЬКИЙ ГОЛОВА: Готуйте проект, підходьте до мене. Ми вивчимо проблему, підкажемо, що зробити, щоб отримати приміщення. Звичайно, таких приміщень у Камянці мало, але дещо є.

biblioteka2

ЗАПИТАННЯ: Необхідне приміщення для проведення тренувань з бадмінтону. Чи могли б ви допомогти?

МІСЬКИЙ ГОЛОВА: Це питання піднімалось вже двічі, але щось руки не доходили. Залиште свої координати і ми з вами поспілкуємось.

ЗАПИТАННЯ: Коли до вас приїжджають гості, що окрім Старої фортеці та Ратуші, ви їм показуєте.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА: Костел та Бакоту. Наші святі місця притягують людей.

На запитання про створення молодіжного хабу, Михайло Сімашкевич запропонував розглянути, як варіант, міський будинок культури, де можна виділити приміщення для потреб молоді, або зал університету. Крім того, міський голова наголосив, що для молоді завжди відкритий прес-центр міської ради.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

13
1

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: