26 Листопада 2021 | 277

Жіноче взуття – як вибрати зимові черевики

В розпал сезону холодів важливо правильно підібрати зимові черевики жіночі, щоб мати захист та комфорт. Нашому кліматичному поясу притаманна нестабільна зимова погода – часто змінюється температурний режим і різні природні явища, наприклад, падає дощ, через деякий час вже підмерзло, тут тобі сонячно та біжать струмки. Тому до вибору взуття потрібно підійти відповідально, враховуючи всі нюанси.

зимові черевики жіночі

Різновид зимового взуття

Жіноча мода досить динамічна, кожного року з’являються нові моделі і назви, та деякі стилістичні забарвлення залишаються довгий час, зокрема:

  • Мілітарі. Мається на увазі взуття, що зовні нагадує армійські чоботи. Подібний грубий стиль може бути зручним, але не універсальним. Якщо до джинсів і довгих спідниць можливо додати, то діловий одяг і сукня не завжди вдало поєднуються.
  • Танкетки. Виглядають витончено, та теж мають свої особливості. Це взуття на тонкій підошві з невеликим каблуком, або без нього. Але якщо перебування на вулиці довше ніж кілька хвилин, то краще вибрати товщу підошву. Особливо актуально для сніжної погоди чи гарних морозів. До речі, подібне жіноче взуття в інтернет магазині займає лідируючі позиції, воно універсальне щодо стилістики, підходить до будь-якого одягу.
  • Унти, уггі. Завоювали популярність завдяки зручності, комфортності, захисту в морози і холод. Однак тканий верх потерпає від підвищеної вологості, не підходять в дощову погоду.
  • Дутики. Теж досить популярні серед жінок, що довго перебувають на повітрі. Специфічне пошиття, наявність легкого утеплювача, що гарно захищає від холоду сприяють розповсюдженню і підвищеному попиту. Але варто враховувати, що таке взуття відноситься до спортивного стилю. Потребує відповідного одягу.

Іноді можливо зустріти поєднання деяких видів, як от байкерські чоботи, танкетки на високих підборах і т.п. Тож вибирати стиль черевиків краще орієнтуючись на одяг.

На що звернути увагу?

Якщо взуття для зимового періоду вибирати в інтернет-магазині, то потрібно гарно вивчати основні характеристики, бо там можливо побачити тільки зображення. В першу чергу варто враховувати:

  • Розмір. найбільші проблеми виникають саме з визначенням розміру. Однак сучасні магазини вказують не тільки стандартні показники, але й переводять в сантиметри. Біля розміру вказують скільки сантиметрів стопи. Тож потрібно взяти листок паперу стати на нього босими ногами, краще в носках, відмітити де починаються пальці і закінчуються п’яти. Потім виміряти лінійкою. Подібне робити варто з обома ногами, бо в деяких людей розмір стоп трохи відрізняється, орієнтуватись на більшу ногу.  описі також вказується і об’єм.
  • Матеріал виготовлення. Краще надати перевагу виробам з натуральної сировини. Вона якісніша, довше носиться, не вразлива до зміни температур та погоди.
  • Підошву. В якості повсякденного взуття підійде підошва з гарним протектором, спеціальним покриттям антиковзання. Воно дозволяє в будь-яку погоду почуватись впевнено, відчувати стійкість на мерзлій поверхні.

Жіноче взуття взимку має бути практичним, щоб не травмуватися, але красиві моделі теж можна використовувати в офісі чи на святкових заходах окремо.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама