12 Березня 2018 | 6762

Збільшення вартості проїзду у маршрутках Кам’янця: «дай п’ять»

Сьогодні у сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбулися громадські слухання щодо корегування вартості проїзду у міських маршрутках.

На слухання орієнтовно завітало близько 60 осіб, переважна більшість з них – водії та власники маршрутних таксі.

Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, у середині січня цього року приватні перевізники надіслали лист на ім’я мера щодо корегування вартості проїзду в Кам’янці.

Перевізники обгрунтовували необхідність збільшення ціни за проїзд зростанням мінімальної заробітної плати та вартості палива.

реклама

На слуханнях директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майя Гурська розповіла, що перевізники просили збільшити вартість проїзду у середньому до 7 гривень. За її словами, 49% витрат водіїв – паливо, а 12% – зарплата.

«У діючому тарифі (4 грн,-ред) вартість палива закладена на рівні 23 гривні за літр, натомість зараз його вартість складає 28,68грн/л», – зазначила Гурська.

Очільниця профільного департаменту додала, що 84% приватних маршруток у Кам’янці використовують дизельне паливо, на газу їздять лише 16% транспортних засобів. Гурська резюмувала, що компромісним варіантом вартості проїзду у маршрутках може бути 5 гривень.

Цієї ж позиції дотримувався голова спілки приватних перевізників Микола Чайковський. Він запевнив, що «розуміючи поточну ситуацію» водії згодні на 5 гривень.

Нечисленна громада натомість обурювалася культурою водіїв під час руху маршруток та станом транспортних засобів.

gromada

«Ми не можемо вплинути на водіїв. Ми можемо лише сказати їм «дякую», за те, що вони працюють за таку зарплату», – виправдовувалася головний бухгалтер ТОВ «Транс-Поділля», додавши, що власники маршруток все ж реагують на зауваження громадян.

Після півторагодинного обговорення переважна більшість присутніх підтримала пропозицію збільшити вартість проїзду у маршрутках Кам’янця-Подільського до 5 гривень.

За інформацією Vdalo.іnfo, виконавчий комітет схвалить нову вартість проїзду уже наприкінці наступного тижня. На 22 березня заплановане чергове засідання виконкому.

Нагадаємо, з 1 квітня 2017 року проїзд у кам’янецьких маршрутках коштує 4 гривні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оціюєте зростання вартості проїзду?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: