14 Лютого 2018 | 560

За використання автівки з іноземною реєстрацією у якості таксі власника оштарфовано на 500 тис. грн

Мешканець Хмельниччини використовував автомобіль на реєстраційних номерах Литовської республіки у якості «таксі». Тим самим чоловік порушив митні правила за ст. 485 Митного кодексу України.

Про це під час наради за результатами роботи мобільних груп щодо контролю за дотриманням законодавства у сфері транспортних перевезень повідомили в ГУ Національної поліції в Хмельницькій області з посиланням на митницю, якою був встановлений даний факт.

реклама

Зазначений громадянин  неправомірно користувався транспортним засобом, стосовно якого надано пільги щодо сплати митних платежів, в інших цілях, ніж ті у зв’язку з якими було надано такі пільги. Тобто було вчинено дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру, а також інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від митних платежів.

В результаті розгляду даної справи, митницею було винесено постанову, якою громадянина України притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.485 Митного кодексу України, шляхом накладення штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів, що становить понад 508 712 грн.

Законність постанови митниці була підтверджена постановою Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області за результатами її оскарження правопорушником.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: