2 Січня 2019 | 551

За тиждень у Кам’янці-Подільському 1000 осіб захворіли на грип та ГРВІ

В Кам’янці-Подільському перевищено епідемічний поріг по захворюваності на грип та ГРВІ на 17,2%. За останній тиждень захворіло 1000 кам’янчан.

Про ускладнення епідемічної ситуації були проінформовані місцеві органи виконавчої влади.  Оскільки з 22 грудня розпочались зимові канікули, в загальноосвітніх навчальних закладах не було потреби приймати рішення по припинення навчання.

З 1 жовтня (з 40 тижня епідемічного сезону ) на грип та ГРВІ у Кам’янці-Подільському перехворіло 9 175 людей, в Кам’янець-Подільському районі 3 180.

Причини вдвічі нижчої кількості захворювань сільського населення лікар-епідеміолог Кам’янець-Подільського міськрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Олег Керничний пояснює тим, що мешканці сіл не мають неналежного доступу  до медичних закладів, а також через безробіття не потребують відкриття лікарняних листів. Найчастіше вони лікують самотужки вдома.

Основні категорії вражених грипом і ГРВІ – це діти, особливо віком 0-4 роки та 5-14 років. Так, у Кам’янці-Подільському серед усіх хворих 42% дітей, по Кам’янець-Подільському району – біля 19%.

Лікар-епідеміолог констатує низький рівень захисту населення щепленнями проти грипу.

В Кам’янець-Подільському районі ні влада, ні підприємці, ні фізичні особи в цьому році не виділяли кошти на щеплення проти грипу, – повідомляє Олег Керничний.

В Кам’янці-Подільському з початку епідемічного сезону щеплено 146 осіб, із них 29 дітей, 75 осіб груп ризику, 48 персоналу медичних закладів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: