5 Листопада 2018 | 311

За тиждень понад 5 тисяч дітей на Хмельниччині захворіли на ГРВІ

За минулий тиждень на ГВВІ у Хмельницькій області захворіло 6689 осіб, що на 2,4 відсотка більше, ніж за попередній тиждень.

Про це виданню «Є» повідомила лікар-епідеміолог Лабораторного центру МОЗ області Лариса Калінер.

«Минулого тижня до оголошення епідемії нам не вистачало близько шести відсотків. Цього тижня ситуація погіршилася – до епідпорогу залишилося 3,2 відсотки. Найбільше серед захворілих – дітей, що становить 76 відсотків від загальної кількості хворих (понад 5 тисяч). Найчастіше пацієнтами медиків стають немовлята та діти до 4 років. До лікарень минулого тижня госпіталізовано 224 особи, з них – 162 дітей», – розповідає медик.

Збільшення кількості хворих підтверджують і у Хмельницькій інфекційній лікарні. Головний лікар медзакладу Оксана Піддубна повідомила, що у понеділок в лікарні перебуває 160 хворих.

«Минулого тижня інфекційна лікарня була переповнена – на 150 ліжкомість, у нас перебувало 186 хворих. До кінця тижня понад 20 осіб було виписано. За вихідні до нас знову потрапило декілька хворих з діагнозом ГРВІ. Випадків захворювання на грип, на щастя, ще не зафіксовано. Епідемії ще немає, що дуже тішить», – каже Оксана Піддібуна.

Лікар розповіла, що симптоми грипу відрізняються від застуди.

«Симптоми грипу розвиваються різко, майже миттєво, з температурою до 40 градусів, болем в очах, ломотою у м’язах або ознобом. У такому випадку потрібно одразу звернутися до лікаря і не займатися самолікуванням» – радить медик.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: