30 Січня 2017 | 908

За неякісну посипку тротуарів в Кам’янці оголошено сім доган та попередження

Сьогодні у Кам’янці-Подільському, за результатами робочої наради з керівниками підприємств ЖКГ, заступник Сімашкевича з питань ЖКГ Сергій Бабій оприлюднив подання міському голові щодо неналежного та недобросовісного відношення щодо посипки тротуарів протиожеледними сумішами відповідальними працівниками Департаменту ЖКГ та житлово-експлуатаційних комунальних підприємств.

Як повідомили у профільному департаменті ЖКГ, догану із занесенням в особову картку оголошено Валентину Свідерському (директор КП «Житловик»), Олександру Чорному (заввідділу санітарного утримання та екології Департаменту ЖКГ).

Догану-попередження без занесення в особову картку винесено Нілі Коляді (начальнику управління комунальної інфраструктури, заступнику директора Департаменту ЖКГ), Андрію Віннічуку (директору КП «Добробут»).

Також наказом по підприємству «Житловик» від 30.01.2017 р. оголошено догани інженеру з благоустрою Тетяні Шекшуєвій та майстру дільниці Надії Шломенко.

Наказом по підприємству «Добробут» оголошено догану майстру по санітарній очистці Жанні Ярчевській.

Усне попередження отримав директор КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста» Петро Солярик за намагання приховати надання неякісних послуг по прибиранню тротуарів житлово-експлуатаційними комунальними підприємствами.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
8

Поділитися з друзями:

реклама