22 Квітня 2017 | 218

З єдиним квитком та аудіогідом музеї в Кам’янці стануть вдвічі доступнішими

П’ять найцікавіших об’єктів історичного музею-заповідника відтепер можна відвідати, придбавши єдиний квиток. Його вартість – 40 грн. Діє вінпротягом трьох днів з моменту придбання.

До пам’яток, які можна відвідати за єдиним квитком, належать Стара фортеця, Галерея мистецтв, виставкова зала, музей старожитностей і Ратуша. Таким чином усі бажаючі ознайомитись з історією Кам’янця отримають змогу зекономити на вхідних квитках майже вдвічі.

До того ж це спонукатиме туристів відвідувати не лише Старий замок, як головну окрасу міста, а й решту музеїв.

На звороті «єдиного квитка» зображено схему Старого міста і вигляд самих архітектурних пам’яток.

Квиток можна придбати на вказаних об’єктах або ж у туристично-інформаційному центрі (ТІЦі).

Ще однією новою послугою від музею, над якою працювали київські фахівці, став аудіогід. Про це йдеться на сайті міської ради.

Завідувач науково-експозиційним відділом Ростислав Майор зазначив, що багато мандрівників, а то й туристичних груп, не можуть дозволити собі замовити екскурсовода. Тому й було вирішено запровадити нову практику, яка є досить поширеною в світі, – озвучування екскурсій онлайн. Завдяки відповідному безкоштовному додатку можна прослухати два маршрути – Старим містом і Старим замком. Крім української, аудіогід пропонує ознайомитися з пам’ятками архітектури російською та англійською мовами, а в подальшому – і польською.

Завантажити додаток із GPS-навігатором можна на сайті izi.Travel

Живого спілкування аудіогід не замінить, але альтернативою може стати. Музейники сподіваються, що нова послуга користуватиметься попитом.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: