22 Квітня 2017 | 245

З єдиним квитком та аудіогідом музеї в Кам’янці стануть вдвічі доступнішими

П’ять найцікавіших об’єктів історичного музею-заповідника відтепер можна відвідати, придбавши єдиний квиток. Його вартість – 40 грн. Діє вінпротягом трьох днів з моменту придбання.

До пам’яток, які можна відвідати за єдиним квитком, належать Стара фортеця, Галерея мистецтв, виставкова зала, музей старожитностей і Ратуша. Таким чином усі бажаючі ознайомитись з історією Кам’янця отримають змогу зекономити на вхідних квитках майже вдвічі.

До того ж це спонукатиме туристів відвідувати не лише Старий замок, як головну окрасу міста, а й решту музеїв.

На звороті «єдиного квитка» зображено схему Старого міста і вигляд самих архітектурних пам’яток.

Квиток можна придбати на вказаних об’єктах або ж у туристично-інформаційному центрі (ТІЦі).

Ще однією новою послугою від музею, над якою працювали київські фахівці, став аудіогід. Про це йдеться на сайті міської ради.

Завідувач науково-експозиційним відділом Ростислав Майор зазначив, що багато мандрівників, а то й туристичних груп, не можуть дозволити собі замовити екскурсовода. Тому й було вирішено запровадити нову практику, яка є досить поширеною в світі, – озвучування екскурсій онлайн. Завдяки відповідному безкоштовному додатку можна прослухати два маршрути – Старим містом і Старим замком. Крім української, аудіогід пропонує ознайомитися з пам’ятками архітектури російською та англійською мовами, а в подальшому – і польською.

Завантажити додаток із GPS-навігатором можна на сайті izi.Travel

Живого спілкування аудіогід не замінить, але альтернативою може стати. Музейники сподіваються, що нова послуга користуватиметься попитом.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
0

Поділитися з друзями:

реклама