6 Березня 2020 | 2772

З підозрою на коронавірус у Хмельницькому госпіталізували священника

У Хмельницькій міській інфекційній лікарні в реанімації перебуває хмельничанин, у якого підозрюють коронавірус.

Як повідомляє Суспільне з посиланням на головного лікаря Хмельницької міської інфекційної лікарні Оксану Піддубну, в закладі наразі у важкому стані з двосторонньою пневмонією перебуває хмельничанин, у якого є підозра на коронавірус.  У хворого відібрані аналізи, проводиться перевірка на предмет захворювання чоловіка на СOVID 19. Результати будуть наступного тижня.

Поки що все в процесі, він ізольований, з ним дихальна апаратура там. Але поки у нас немає підтвердження, – зазначає Оксана Піддубна.

За інформацією Суспільного, чоловік є священнослужителем у Хмельницькому районі. 2 березня він повернувся з паломництва на гору Афон, що в Греції. 4 березня чоловік звернувся до Хмельницької міської інфекційної лікарні зі скаргами на високу температуру. Його одразу госпіталізували. Наступного дня, 5 березня, у зв’язку із різким погіршенням здоров’я, він був переведений до реанімаційного відділення лікарні.

Зазначимо також, що у Хмельницькому запрацювала «гаряча лінія» для отримання допомоги при появі симптомів коронавірусу.

Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я області, за номером телефону у Хмельницькому 0382 704-361 (міська інфекційна лікарня) фахівці цілодобово зможуть надавати консультації у разі появи симптомів коронавірусу, або якщо людина контактувала з потенційними носіями.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: