Юних кам’янчан навчатиме музиці диригент із Каліфорнії

У Кам’янці-Подільському вперше відбудеться унікальний проект, коли дві сотні дітей матимуть змогу взяти участь в музичній та освітній події міжнародного рівня – Music Camp International.

Як розповіли у прес-службі міської ради, проект, який існує в Україні вже 18 років, буде тепер реалізований в Кам’янці.

«Організацією музичного табору в Кам’янці займається об’єднання переселенців, втім, активну допомогу їм надає як міська рада, так  і спонсори. Адже проведення заходу, незважаючи на те, що він благодійний, потребує витрат», – зазначили у мерії .

П’ять годин щодня упродовж п’яти діб хоровому співу та грі на двох музичних інструментах усіх бажаючих діток віком від 11 до 16 років навчатимуть 14 професійних викладачів із Києва, котрі вже неодноразово брали участь у таких стартапах, і розробник унікальної методики та директор проекту, відомий диригент з США, котра керує власним хором у Каліфорнії, Констанція Фортунато.

33

З 4 по 9 червня діти, навіть без музичної освіти, зможуть опанувати по таких два музичних інструменти, як віолончель, флейта, скрипка, гітара, орф, золоті дзвіночки, а також навчитись співати у хорі чотирма мовами світу.

Після навчання у супроводі професійного Хмельницького симфонічного оркестру учасники музичного табору зіграють на урочистому концерті.

Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/LCXKl1qUxD7NqWpD2 триває до 15 травня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: