15 Червня 2017 | 401

«Юні дослідники» з Кам’янця-Подільського серед призерів на Всеукраїнському конкурсі

Нещодавно відбувся фінальний етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» для учнів 9-11 років, який проходив на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України .

Як повідомляється на сайті Хмельницької обласної ради, учасниками фіналу заходу були 104 представники з 23-х областей України, які захищали свої дослідницько-експериментальні роботи в секціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Народознавство, краєзнавство».

Серед них були і юні дослідники природи з Кам’янця-Подільського, які гідно представили свої учнівські колективи й навчальні заклади та відповідно до рішення журі були нагороджені Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за здобуті призові місця у номінаціях Конкурсу.

Так, Думанська Дарія, учениця 3 класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №14,  з   роботою   «Дослідження   умов   проростання рослин» (94 бали) посіла ІІ місце у секції «Рослини навколо нас».

Семенишина Анна, учениця 4 класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 14, з роботою «Спостереження та дослідження життя молюсків в домашніх умовах» (80 балів) посіла ІІІ місце у секції «Тваринний світ».

Попович   Максим,   вихованець   гуртка «Юні   знавці   лікарських   рослин» Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання, з роботою «Біоіндикація водного середовища за допомогою вищої водної рослини на прикладі Elodea canadensis» (80 бал.) посів ІІІ місце у секції «Я і природа».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
0

Поділитися з друзями:

реклама