30 Січня 2023 | 155

Який очищувач повітря вибрати для дому

Навіть у чистому приміщенні людина повністю не захищена від алергенів, пилу. Якщо кімната регулярно не провітрюється, вміст у повітрі шкідливих речовин підвищується.

Навіть у чистому приміщенні людина повністю не захищена від алергенів, пилу. Якщо кімната регулярно не провітрюється, вміст у повітрі шкідливих речовин підвищується. Особливо важливо це враховувати людям, які велику частину дня проводять вдома, мають схильність до алергії або захворювання дихальної, серцево-судинної системи.

В опалювальний період в багатьох квартирах виникає ще одна проблема – сухе повітря, яке також негативно впливає на людський організм. Для вирішення цих питань можна купити два окремих види побутової техніки. А можна частково зекономити та придбати очищувач повітря з функцією зволоження.

Пропонуємо ознайомитись з ТОП-3 приладів, роботою яких ви залишитесь задоволені.

Philips AC2729/10

Завдяки технології VitaShiels IPS модель здатна видаляти з повітря віруси, бактерії, частинки шкіри домашніх тварин, запахи та деякі гази на 99,97%.

Прилад має три режими роботи:

 1. Автоматичний.
 2. Знищення алергенів.
 3. Сон.

Технологія AeraSense здатна визначити навіть найменші зміни якості повітря. Постійний моніторинг сприяє автоматичному налаштуванню швидкості роботи техніки. Де б ви не знаходились, додаток Philips Air+ дозволить:

 • перевірити, наскільки комфортний мікроклімат в оселі;
 • налаштувати режим і час його роботи;
 • дізнатись, у якому стані перебувають фільтри.

Технологія NanoCloud забезпечує зволоження повітря. Зручний дисплей дозволяє вибрати рівень від 40 до 70%.

Panasonic F-VXL40R-S

Пристрій забезпечує очищення, зволоження та іонізацію повітря у приміщенні. З його появою ви забудете, що таке неприємні запахи, побутові алергени та інші забруднювачі. До дворівневої системи фільтрації входять:

 1. Композитний НЕРА-фільтр.
 2. Дезодоруючий фільтр.

Завдяки системі іонізації Nanoe алергени, бактерії, віруси руйнуються на молекулярному рівні як у повітрі, так і на поверхнях. Додатково прилад ефективно бореться з сухим повітрям, утримуючи вологість на комфортному рівні.

Максимально зручними у використанні очищувачі повітря в кімнату цієї моделі робить інтелектуальна функція ECONAVI, що аналізує та запам’ятовує розпорядок дня користувачів.

Hyundai HP70HSTUA

Сучасний кліматичний комплекс не просто очищує повітря, але й зволожує його, насичує негативно зарядженими іонами. Перш ніж повернутись назад у приміщення, повітряний потік проходить чотири етапи:

 1. Очищення НЕРА-фільтром.
 2. Дезодорування фільтром на основі активованого вугілля.
 3. Зволоження.
 4. Іонізація, знезараження.

Якість і рівень забрудненості повітря контролює вбудований у прилад фотоелемент. Визначення сенсором освітленості кімнати призводить до автоматичної зміни режиму роботи. У темний час доби зменшується акустичний вплив, забезпечуючи комфортні умови для відпочинку власників оселі.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама