16 Листопада 2022 | 336

Які точкові світильники обрати для натяжної стелі?

Натяжні плівки – це один з найпоширеніших видів оздоблення стель, який дозволяє приховати нерівності та недоліки поверхні. Щоб додати ремонту завершеності, а також зробити дизайн приміщення більш яскравим, виконавши зонування кімнати, використовують точкові світильники за посиланням https://svetua.com.ua/ua/ та інші освітлювальні прилади.

Принципи вибору освітлювальних приладів для натяжних стель

На відміну від звичайної бетонної стелі, де можна використовувати будь-які різновиди освітлювальних приладів, натяжні плівки відрізняються високою чутливістю до підвищених температур. Тому заборонено під час монтажу натяжних стель використовувати галогенні лампи, або ж освітлювальні прилади з нитками накалювання. Вони сприяють суттєвому нагріванню та можуть призвести до пожежі.

Також варто обходити стороною економні лампи. Не дивлячись на те, що вони майже не гріються, проте здатні зіпсувати зовнішній вигляд натяжних плівок, бо вони надто громіздкі. Оптимальним варіантом для освітлення приміщення, у якому встановлені натяжні плівки, вважають використання LED світильників. Вони здатні суттєво заощадити електроенергію та забезпечити величезну кількість світла у приміщенні.

Вимоги до світильників для натяжних стель

Фактори, які варто враховувати при виборі точкових світильників:

  • Розмір електронної частини. Це та частина світильника, у якій знаходиться величезна кількість дротів та елемент, який забезпечує роботу приладу. У старих точкових світильниках товщина цієї коробки складає 7-8 см. Це потрібно врахувати під час монтажу натяжних плівок. Сучасні точкові світильники мають товщину коробки 4 см, що дозволяє зменшити простір, який знаходиться між натяжної плівкою та бетонною стелею.
  • Багато з дизайнерів вважають, що досить надзвичайно виглядають квадратні лед-світильники. Проте їх також варто уникати, обираючи освітлення для натяжних стель. Це пов’язано зі стійкістю кріплень, а також незручністю монтажу.
  • Оптимальним варіантом є невеличкі лед-світильники, які мають велику товщину та спідничку, яка перевищує 1 см. Завдяки цьому вдасться приховати усі деталі, які знаходяться всередині світильника та являються його конструктивними елементами.

Стосовно кольору світла, то найбільш зручним для очей є якраз жовтувате освітлення. Проте іноді, щоб підкреслити скандинавський стиль або дизайн у стилі industrial, використовують холодне біле освітлення. Крім того, наразі можна обрати кольорові світильники, які дозволяють принести в кімнату незвичайні дизайнерські рішення, які зможуть доповнити приміщення та прикрасити його. Чудовий вибір – освітлювальні прилади з функцією регулювання яскравості.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама