13 Березня 2019 | 1015

Які молодіжні проекти фінансуватиме міська рада Кам’янця-Подільського у 2019 році

Сьогодні, 13 березня, завершився конкурс проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів Кам’янець-Подільської міської ради.

Конкурс проводився в рамках Програми розвитку молодіжної політики міста Кам’янця-Подільського до 2020 року «Молодь міста».

Загальний бюджет фінансування молодіжних проектів у 2019 році становить 40 тисяч гривень.

Всього на розгляд конкурсної комісії надійшло лише чотири пропозиції.

Плейбек-театр

Провести 3-х денний тренінг з плейбек-театру для громади запропонували представники ГО «Об’єднання переселенців України в м. Кам’янець-Подільський» Людмила Чаплигіна та Ірина Шухтуєва. Вони виступили з ініціативою запросити до Кам’янця-Подільського відому плейбек-тренерку Наталію Вайнилович. Соціальний театр дозволить активізувати молодь та спонукати її до розвитку творчого потенціалу, вважають автори проекту.

Медіація та вміння домовлятись

Провести тренінги з медіації для молоді – суть наступного проекту від «Асоціації юристів Кам’янця-Подільського», який презентувала начальник відділу стратегічних судових справ Тетяна Петрунькова.

Медіація (англ. mediation – посередництво) — метод вирішення спорів із залученням посередника (медіатора), який допомагає сторонам конфлікту налагодити процес комунікації і проаналізувати конфліктну ситуацію таким чином, щоб вони самі змогли обрати той варіант рішення, який би задовольняв інтереси і потреби усіх учасників конфлікту. На відміну від формального судового чи господарського процесу, під час медіації сторони доходять згоди самі — медіатор не приймає рішення за них.

Cтенди з історичною інформацією

Встановлення інформаційних стендів, які будуть містити цікаві факти з історії Кам’янця-Подільського, – така мета наступного проекту від громадської організації «Центр стратегічних ініціатив» з Хмельницького. В обласному центрі такий проект вже був реалізований і користується популярністю як серед туристів, так і серед мешканців Хмельницького.

«Urban picnic»

І нарешті четвертий проект – «Urban picnic», який має на меті об’єднати креативних, ініціативних людей для зміни простору у різних куточках Кам’янця-Подільського. Мова йде як про прибудинкові території, так і більш масштабні проекти, зокрема парки та сквери.  Авторами проекту є ініціативна група творчих людей, об’єднана під егідою агенції сталого розвитку «ASTAR».

В результаті розгляду проектів конкурсна комісія вирішила частково підтримати усі ініціативи, які фінансуватимуться з міського бюджету.

Звичайно, для всіх учасників це стало приємною несподіванкою, оскільки попередньо передбачалось, що фінансування отримає лише один проект. Так, по 7 тис. грн буде виділено на формування театру і проведення тренінгу. 12 тис. грн отримають організатори «Urban picnic», які мають на меті придбати вуличні меблі й провести у центрі міста інтерактивний молодіжний захід. 14 тис. грн запропоновано авторам історичного проекту.

І ще одна приємна тенденція: кілька хвилин, які учасники конкурсу провели, спілкуючись один з одним в очікуванні результатів, одразу дали поштовх для створення спільних проектів та реалізації цікавих ідей.

Отож, зустрічатись потрібно! Бути активними – також! Лише так можна змінювати світ навколо нас!

Дізнайтесь також, які проекти фінансуватимуться з Громадського бюджету у 2019 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

16
4

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: