20 Січня 2023 | 253

Яка варильна панель краща: газова чи індукційна?

Сучасні господині мріють скоротити час, який витрачають на приготуванні їжі та домашню роботу. Це можна зробити не лише придбавши посудомийну та пральну машину, але й обравши високоякісну варильну панель.

На які характеристики потрібно опиратися, обираючи варильну панель?

Найважливіший параметр – це тип енергоносія, який буде використовуватися. Зазвичай у будинках, де є система подачі газу, встановлюють газові варильні панелі, які в широкому асортименті представлені за посиланням https://comfy.ua/cooking-panel, проте наразі більшість сучасних господинь вважають, що індукційні поверхні більш економні.

Індукційна варильна панель працює за іншим принципом, та не має нічого спільного із звичайною електричною плитою, в якій від нагрівального елементу тепло подається на поверхню каструлі. В індукційних варильних панелях нагрівається не посуд, а рідина, або продукт, що знаходиться всередині. Це дозволяє заощадити електроенергію, а також суттєво скоротити витрати часу на приготування їжі.

Переваги та недоліки газової варильної поверхні

Проте в нинішніх умовах, коли постійно вимикають світло, індукційна панель працювати не буде. Якщо у будинку є газ, варто скористатися ним, та придбати варильну панель з газовими конфорками.

Характеристики газових варильних панелей:

  • Такі пристрої відрізняються своєю універсальністю, а також невисокою вартістю. За своїм функціоналом вони не поступаються індукційним або електричним моделям, та мають датчик витікання газу, який спрацьовує, коли збігає рідина, а полум’я згасає.
  • Датчик блокує подальше виділення газу та попереджає вибух або отруєння мешканців. Такі варильні панелі доповнюються електричним п’єзоелементом, який може вмикати конфорку без використання сірників.
  • Господиням, які звикли до комфорту, варто звернути увагу на моделі з наявністю таймера. Полум’я згасне, коли збіжить встановлений час.

Якщо у будинку є автономна система електроживлення або встановлені сонячні батареї, має сенс придбати та встановити саме індукційну варильну панель. Вона відрізняється привабливим зовнішнім виглядом та чудово вписується у сучасний дизайн інтер’єру. Поверхня з легкістю очищується, бо їжа, яка потрапляє на поверхню, не пригорає. Це пов’язано з тим, що магнітні потоки проходять лише через металеві поверхні, які відрізняються магнітними властивостями.

Рідина або їжа нагрівається лише в тому випадку, якщо знаходиться всередині металевої посудини. Їжа, яка випадково потрапила на варильну поверхню, не нагрівається, тому не утворюється темного нальоту, який важко видаляється. Якщо бажаєте підготуватися до будь-яких подій, не маєте автономної системи електроживлення, варто все ж таки звернути увагу на газові варильні поверхні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: