19 Серпня 2022 | 107

Як вивести біткоін на карту Приват24?

Ви власник віртуальних монет і хочете обміняти їх на гривні? Зробіть це вигідно і швидко з онлайн-обмінником Let’sPay! Тут обмін Bitcoin на Приват24 буде максимально зручним і безпечним, і всього за декілька кліків віртуальні кошти перетворяться у гривні на вашій банківській карті.

Які дані потрібні?

Let’sPay https://letspay.me/ua/change/btc/privat_uah передбачив прості та зручні умови користування сайтом. Команда зробила все, щоб купівля та обмін валют займали у вас мінімум часу і зусиль, а, натомість, приносили максимум вигоди і задоволення. Тому для виводу біткойна у гривні вам знадобиться тільки найнеобхідніша інформація:

 1. Номер банківської карти, на яку прийде нарахування в UAH
 2. Адреса електронної пошти
 3. Контактний номер телефону

Це все! Ніяких фото з паспортом у руках, ІПН-кодів і тому подібного – це вже в минулому.

Обмін BTC на UAH у 3 кроки

Отже, ви вирішили вивести крипту на карту Приват24 – що робити далі? Насправді все просто і зрозуміло навіть для новачка!

 1. На сторінці https://letspay.me/ua/change/btc/privat_uah введіть суму біткоіна, яку хочете вивести. Ви відразу побачите запропоновану суму в гривневому еквіваленті, котра прийде вам на карту. Ця сума розрахована по актуальному курсу вже з урахуванням нашої комісії
 2. Наступне, що потрібно зробити – заповнити форму з даними, описаними вище. Якщо ви не зареєстровані та по декілька разів вводите дані для підтвердження вручну – краще скопіюйте і вставте номер банківської карти, аби уникнути помилки. У випадку некоректного введення та зарахування грошей на чужу картку, ми, на жаль, не зможемо їх повернути
 3. Далі потрібно оплатити заявку. Після чого на пошту ви отримаєте підтвердження та унікальний код, за допомогою якого зможете дізнатися таку інформацію: дату і точний час транзакції, кількість біткоінів для виводу, суму в гривнях, статус заявки та інші деталі.

Чому варто вибрати Let’sPay?

Онлайн-обмінник Let’sPay відомий на ринку високим рівнем безпеки і надійності, а також простими умовами користування. На нашій платформі купити чи вивести криптовалюту може практично кожен!

Серед ключових переваг автоомінника:

 • Один із найбільш вигідних курсів віртуальних монет, відповідний курсу на Binance
 • Використання AML перевірки для фільтрації вкрадених шахраями монет
 • Великі резерви валют з можливістю поповнення
 • Лаконічний і зручний інтерфейс сайту з підказками
 • Широкий вибір криптовалют і платіжних систем
 • Прозора система співпраці та відсутність прихованих комісій
 • Можливість здійснення фінансових операцій навіть незареєстрованим користувачам
 • Автоматизовані процеси, що забезпечують швидку і якісну роботу без помилок

Міняйте криптовалюту вигідно на LetsPay!

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: