9 Червня 2021 | 246

Як вибрати жіночі трусики?

Зручні, правильно підібрані жіночі трусики – запорука впевненості в собі. Незважаючи на те що ця деталь гардеробу не призначена для чужих поглядів, які підходять трусики гарантують своїй власниці комфорт і 100 балів до власної привабливості. А якщо вони ще й гарні, як трусики Victoria’s Secret, то їх господиня і зовсім буде неперевершена.

На прилавках магазинів представлений величезний асортимент виробів на будь-який смак: стрінги, сліпи, хіпстера, шортики і інші моделі. Зупинимося докладніше на особливостях вибору самого інтимного предмета жіночого гардеробу.

Розмір має значення

Кожна річ має свій розмір, що ні для кого не є таємницею. Однак деякі жінки неправильно підбирають собі нижню білизну. Для того щоб визначити свій розмір і не помилитися з вибором, слід скористатися сантиметром. Заміри найкраще робити на порожній шлунок. Слідкуйте за тим, щоб вимірювальна стрічка не стягувала тіло, а вільно проходила вздовж талії і не мала скручувань. Обхват стегон вимірюють по найопуклішій точці. Обхват талії, навпаки, в найвужчому місці.

Увага! Розміри окремо взятого виробника можуть відрізнятися один від одного.

Для співвідношення своїх параметрів і розмірів конкретного виробника, рекомендуємо вивчити таблицю розмірів. Наприклад, трусики Victoria’s Secret шиються переважно на струнких дівчат. Зовсім недавно виробник включив в розмірну лінійку вироби для дівчат Plus Size. Часто виробники використовують міжнародне маркування і вказують на нижній білизні розміри:

  • S;
  • M;
  • L;
  • XL і т. д.

Багато пані через незнання купують один і той же розмір. Однак, фігурі властиво змінюватися, навіть якщо вага залишається тим же самим, тому практичніше буде знімати мірки регулярно.

Критерії вибору

Знаючи свій розмір, можна приступити до вибору нижньої білизни. У магазинах знайдеться велика кількість фасонів, які відповідають тим чи іншим вимогам покупця. Умовно трусики для жінок поділяють на відкриті, середні і закриті. Зробити вибір на користь якоїсь конкретної моделі найкраще, орієнтуючись на свої переваги. Головне – в трусиках має бути зручно.

Види трусиків:

  • Стрінги. У перекладі – мотузка. Це найбільш відкритий і улюблений багатьма вид трусів. В такій білизні сідниці максимально відкриті. Стрінги поділяють на підвиди: V, G, T, C. Такі моделі підійдуть дівчатам з будь-яким типом фігури.
  • Тонг. Модель нагадує стринги, але має свої особливості. Як і в попередньому варіанті, сідниці в Тонга максимально відкриті, але смужка тканини не врізається в сідниці, вона більш щільна і широка. На дівчатах з типом фігури «яблуко» такі моделі не дуже вдало виглядають. Вони додають зайвий обсяг в області живота.
  • Бікіні. Не менш популярний варіант, який нагадує частину від купальника. Трусики складаються з двох з’єднаних між собою трикутників. У магазинах можна зустріти варіанти і з зав’язками, однак такі моделі незручно використовувати в якості повсякденних.
  • Бразилиана. Трусики наполовину відкривають сідниці. Вибрати є з чого. В асортименті трусики з мережива, бавовни та інших видів тканини. Бразилиана поєднують в собі комфорт і сексуальність, саме тому є фаворитом у багатьох жінок. Вони дозволяють приховати недоліки фігури і підкреслити достоїнства.
  • Сліпи. Підходять для щоденного використання. Вони закривають сідниці повністю. Зазвичай сліпи мають завищену талію. Шиють трусики в основному з бавовни, але зустрічаються і мереживні моделі.
  • Шортики. Підходять для занять спортом. Існують моделі, здатні скорегувати фігуру. Незважаючи на гадану простоту, є еротичні моделі, що підкреслюють сексуальність і жіночність.

При виборі трусиків зверніть увагу на зручність. Гумка не повинна врізатися. Неправильно підібрана білизна не тільки виглядає неестетично, а й може стати причиною появи проблем зі здоров’ям. Вибирайте тканину, яка не перешкоджає проникненню повітря. Матеріал повинен «дихати». Найкраще приміряти трусики поверх свого білизни. Не забувайте після покупки трусиків обов’язково їх випрати.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама