Як власники закладів Кам’янця-Подільського підготувались до свят: ТОП-5 локацій

Перенесення головної ялинки Кам’янця-Подільського із Старого міста до парку Героїв Євромайдану викликало справжній бум у соцмережах. Кам’янчани переважно тішаться новою локацією та заповнюють стрічку новин фотографіями на фоні новорічної красуні.

Тим часом журналісти Vdalo.info вирішили перевірити, а як решта міста підготувалась до свят. Зокрема, визначили ТОП-5 локацій, які найкраще відповідають духу новорічних свят.

Отож, перша локація – кафе «НІКА» у Старому місті. Тут хочеться зупинитись, розглянути кожен елемент декору, відчути себе у казці та обов’язково купити льодяник, щоб закріпити у свідомості дитячу радість від побаченого.

Друге місце поділили ялинки приватного підприємства «ПАКТ» та «Гала-готелю». Тому що прикрашені живі ялинки – це найкращий новорічний подарунок не лише мешканцям міста, але й природі.

Третя локація у рейтингу від готелю «Reikartz»  у Старому місті. Тут діє Резиденція Святого Миколая, сяють вогнями традиційні олені із санчатами та новорічна ялинка.

До речі, тема з оленями і санчатами  універсальна для Кам’янця-Подільського. Декоруючи свої заклади, кам’янчали вирішили не шукати оригінальних рішень, тож олені з ліхтариками є майже скрізь. Можливо, вся справа у легенді про заснування Кам’янця-Подільського, яка пов’язана з полювання князів Коріатовичів на цих тварин? Ну, нехай.

Четверта у рейтингу локація – теж готель, і теж у Старому місті «Клеопатра». І знову ж таки олені із санчатами.

П’яте місце – стейк-хаус «Лондон». Власники закладу завжди з увагою відносяться до декору, вигадуючи оригінальні рішення, а також активно беруть участь у соціальних проектах. Але в цьому році просто ялинка, просто вогні.

І ще кілька закладів Кам’янця-Подільського, які не оминули увагою новорічну тематику. До нашої ТОП-п’ятірки вони не потрапили, проте смак – річ суперечлива. Можливо, у вашому рейтингу вони цілком могли б посісти перші сходинки.

Ресторан «Франт» у Старому місті

Одноокий, але веселий сніговик біля готелю «7 Днів»

Ви не повірите, знову олені. Тепер вже у готелі «Тарас Бульба»

Думаєте, ми жартували про оленів?

А ось таку красу підгледіли у фотографа Романа Уварова. Нехай справжній зміст Різдвяних свят не губиться за блиском та яскравими вогнями! А якщо вам здається, що вулиці рідного Кам’янця-Подільського дещо похмурі у ці святкові дні, посміхніться! Адже свято починається в серці кожного з нас.

Поділитися в соціальних мережах: