16 Червня 2021 | 151

Як влаштувати вуличний душ

Душ на відкритому повітрі — це передусім велика зручність, особливо коли ви користуєтеся басейном на задньому дворі або коли часто працюєте в саду. Це також чудовий спосіб розслабитися та освіжитися в спекотні дні. Можливість швидко помитися після робіт на вулиці дозволяє тримати будинок більш чистим. Тому це рішення надзвичайно практичне.

Купити риштування від компанії «Укр-Стандарт» можна на сайті ukraine-standart.com.ua.

Душ у саду

Перш ніж встановлювати душ під відкритим небом, слід ретельно продумати, де він буде розміщений. Найголовніша умова — наявність системи водовідведення. Ще слід врахувати можливість стоку води, а також особисті потреби. Ви можете встановити душ:

  • біля басейну;
  • входу в будинок;
  • в тому місці, яке забезпечить вам найбільшу зручність.

Душ на стіні будинку

Безперечно, найпростіший спосіб установити вуличний душ — це розмістити його на зовнішній стіні будівлі. Однак у багатьох випадках таке рішення може бути дещо проблематичним, оскільки вода, яка стікає поряд з будівлею з великою інтенсивністю, може сприяти забрудненню фасаду та зрештою — його руйнуванню. Чудовою альтернативою цьому рішенню є розміщення душу на окремій стіні, встановленій біля вашої будівлі. Завдяки цьому ви можете створити справжню зону для купання.

Підлога для душу

Щоб ваш душ на відкритому повітрі був практичним та пристосованим до зовнішніх умов, необхідно вибрати для нього відповідні матеріали. Якщо ви плануєте встановити конструкцію на стіні будівлі, то вибране місце варто покрити керамічною плиткою. Приймаючи рішення щодо вибору плитки, як для стін, так і для підлоги, необхідно придбати відповідну суху суміш для розчину, який повинен мати такі ознаки, як:

  • підвищена адгезія;
  • стійкість до деформацій.

Також важливо використовувати матеріал, який не допустить проникнення води під плитку. При зведенні додаткових стін для душової зони добре підійде натуральний камінь з бетонною підлогою.

Постачання води

Для підведення води до душу під відкритим небом іноді буває достатньо лише садового шланга, особливо коли ви не висуваєте значних вимог до конструкції та її естетичних особливостей. Повна установка пов’язана з набагато більшими витратами, але в такій ситуації комфорт використання також незрівнянно більший. Варто довірити це завдання досвідченому сантехніку, який правильно прокладе необхідні гідравлічні магістралі та зробить водовідведення.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: