22 Червня 2018 | 1562

Як «Respublica» у Кам’янці-Подільському подорослішала: музичне свято відтепер для усієї родини

Безшабашна молодість, нестримний порив і драйв – таким запам’ятається фестиваль «Respublica» Кам’янцю-Подільському.

Хтось із ностальгією пригадує шалені фестивальні дні, хтось полегшено зітхає, не витримавши юнацького запалу. Але всьому свій час. Ось і для «Respublica» у Кам’янці-Подільському прийшов час подорослішати.

Усі вже знають, що фестиваль «Respublica Fest» у звичному для нас форматі переїхав у Хмельницький. Що ж запропонували організатори фестивалю кам’янчанам?

Перший день нового сімейного заходу «Respublica Family Fest» цілком виправдав свою назву. Затишна сімейна вечірка зібрала цілі родини поціновувачів якісної музики.

В атмосфері chill out, серед мурів Руської брами організаторам вдалось вловити настрій Кам’янця-Подільського та подарувати його мешканцям свято, якого дійсно бракувало.

Відкривали фестиваль гурти DZOB та PTAKH_JUNG, а завершив перший фестивальний день яскравий виступ Христини Соловій.

Співачка вперше відвідала Кам’янець-Подільський і не втомлювалась зі сцени зізнаватись кам’янчанам та гостям міста у коханні. За словами дівчини, історична атмосфера міста неабияк її надихнула, адже творчість Христини тісно переплітається з давніми традиціями українського народу.

Магія голосу, древніх споруд та легкого дощу – все зійшлось цього вечора у дивний танок, якому раділи і діти, і дорослі.

Окрім добре відомих пісень Христина Соловій виконала кілька нових композицій, які незабаром почує вся Україна.

Як підсумок першого дня, фестиваль«Respublica» дійсно подорослішав, але й досі залишається молодим, яскравим та стильним. Попереду виступи ще кількох популярних виконавців та два дні повного релаксу.  

Тож не відмовляйте собі у музичному задоволенні! І нехай свято триває.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

34
4

Поділитися з друзями:

реклама