2 Травня 2023 | 445

Як підібрати бюджету машинку для прання: на які параметри та моделі звертати увагу

Пральна машина, якщо це «автомат» чи навіть «напівавтомат», знімає з вас необхідність відтирати плями, а потім віджимати кожну річ окремо вручну. Таке чудо техніки дуже допомагає у побуті, проте важливо визначитись із видом, адже вартість деяких моделей дуже висока.

Пральна машина, якщо це «автомат» чи навіть «напівавтомат», знімає з вас необхідність відтирати плями, а потім віджимати кожну річ окремо вручну. Таке чудо техніки дуже допомагає у побуті, проте важливо визначитись із видом, адже вартість деяких моделей дуже висока. Нижче поговоримо про основні відмінності, важливі особливості та дамо підбірку з декількох бюджетних пральних машинок.

Основні параметри

Варто почати з того, що пральна машина буває с верхнім або боковим завантаженням. Цей параметр дуже впливає на ціну, з огляду на кількість точок кріплення барабана, та його положення – воно може бути горизонтальним чи вертикальним.

Далі треба дивитися на розмір моделі, оскільки тут є поділ на:

  • слім;
  • вузькі;
  • повногабаритні.

Від цього параметру залежить об’єм барабана – скільки ви зможете покласти речей за раз. Треба пам’ятати, що більшість програм прання не передбачає можливість завантаження на 100%. При номінальних 5 кг верхньою планкою буде не більше 3.5 кг.

Зверніть увагу на кількість обертів для віджиму на хвилину. Тут представлений діапазон між 300 та 1300 – деякі моделі підтримують лише до 800 одиниць, чого може бути достатньо.

Слім моделі

Слід виділити Saturn ST WK 7602 – це фірма, яка вже давно себе показала як надійний помічник в побуті. Пропонує вам «напівавтомат» з об’ємом в 6.5 кг, а також можливістю вибирати швидкість віджиму до 1300 обертів на хвилину. Управління механічне та дуже просте, приємний дизайн, верхнє завантаження та вертикальний барабан, відсутність нагріву води.

Представником фронтальних моделей стає Indesit OMTWSA 51052 W EU. Ще один титан ринку побутової техніки, який пропонує повну автоматизацію процесу, сучасний дизайн, барабан на 5 кг і віджим на швидкості в 1000 обертів на хвилину. Така пральна машина має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, набір датчиків для піни, води, вібрації. «Вишенькою на торті» стане технологія енергоефективності.

Вузькі

На першому місці буде Saturn, але вже ST-WK7607. Верхнє завантаження, пластиковий вертикальний барабан, дуже просте налаштування програм, 6 кг об’єму та приваблива ціна. Мінусами стануть відсутність водонагрівальних елементів і віджиму.

Більш дорогим варіантом, з великою кількістю функцій, стає Beko WUE5411XWW. Тут і широкий набір програм під різні типи тканини, і фронтальний барабан на 5 кг, і оптимальні 800 обертів віджиму, а також автоматичне регулювання кількості води. Ці та інші моделі ви можете подивитись на сайті магазину Алло.юа.

Повногабаритні

Якщо говорити про представників цієї категорії, то тут лідером є Ardesto SWMG-6120W. Це пральна машина, яка пропонує 6 кг завантаження, 1200 обертів віджиму, сучасний дизайн і навіть сенсорне керування. Більш того, майже в будь-який момент можна натиснути на паузу і додати якусь річ, якщо ви забули її покласти. Приємним бонусом будуть програми під бавовну, синтетику, ніжні речі та можливість автоматичної чистки барабана.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: