20 Листопада 2020 | 187

Як обрати одяг бджоляра?

Робота пасічника дуже складна та ризикована. Такий спеціаліст не може працювати з комахами без захисту, а як ми усі знаємо, бджоли можуть бути дуже агресивними. На сьогоднішній день, можна знайти дуже великий асортимент одягу для пасічника. Кожен варіант виділяється окремими характеристиками, тому, щоб правильно зробити свій вибір, необхідно звернутися за покупкою до надійного магазину, який надасть вигідні умови співпраці. Пасічник може одягатися в спеціальний костюм або обирати його деякі частини – це його вибір.

Бувалі бджолярі часом нехтують повним захистом і обмежуються маскою і рукавичками, але це не зовсім вірний підхід. Зручна, зшита з правильних матеріалів одяг не буде заважати, а, навпаки, забезпечує безпеку і додасть впевненість, що дуже важливо при роботі з комахами. Купити одяг пасічника неважко, широко поширені навіть онлайн-магазини, головне не помилитися з розміром.

Яким буває одяг для бджільництва?

У продажу можна знайти стандартний комплект, що включає в себе костюм, спеціальний комбінезон і, звичайно, маску з рукавичками. Кому-то простіше відразу придбати все разом і не ламати голову над екіпіровкою, але при бажанні можна знайти майже все необхідне (мабуть, крім маски) у власному повсякденному гардеробі.

Хорошою альтернативою комбінезону можуть стати стара куртка і штани, краще лляні. Працювати в джинсах можна, але не рекомендується – жарко і незручно, вони в якійсь мірі сковують рухи. Уважно потрібно поставитися до рукавів і краях штанин – все повинно бути герметично, щоб комахи не заповзали під одяг. У продажу є спеціальні гумові манжети, але можна обійтися і без них.

Руки захищаються довгими рукавичками, а штани краще заправляти в шкарпетки або високі черевики. Варто вибирати речі тільки з натуральних матеріалів, адже збір меду відбувається в основному в жарку пору. І ще одна умова – кольори предметів екіпіровки не повинні бути темними – бджіл це дуже дратує і вони стають занадто агресивними.

Бджоляр повинен працювати в чистій, легкої, зручною одязі. Давно помічено, що якщо бджоляр часто миється і змінює білизну, то бджоли менше жалять! Не рекомендується працювати на пасіці в костюмі з ворсистою (вовняний) тканини. Такий одяг дратує бджіл, так як вони заплутуються в ній кігтиками лапок. Магазин для пасічників надасть широкий асортимент товару по вигідним цінам! Робіть свій правильний вибір!

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: